כבר עברה חצי שנה?!

לפני חצי שנה בדיוק שלחתי לדורון ואליאב, חבריי ללהקת "הדוגמניות", אימייל שנפתח במילים: "עלה לי רעיון להתחיל לכתוב בלוג על סצינת המוסיקה המקומית".

כן, אז עוד אייתתי "מוזיקה" עם ס'.

שישה חודשים עברו מאז. מצד אחד זה עוד מוקדם מידי לסיכומים, אבל מצד שני הרבה דברים קרו בזמן הזה, ואני מרגיש צורך לעצור ולהתבונן על זה רגע מהצד. ואולי אני הוא זה שחוגג, אבל מי שמקבל מתנות יום הולדת זה אתם, באדיבות האוזןבר, מועדון ההופעות של האוזן השלישית!

אז קודם כל, אני רוצה להיות רגשני ופאתטי ולהודות לכם, הקוראים. התגובות מכם, כאן בבלוג, באימיילים וגם כשאני פוגש את חלקכם בהופעות, עושות לי טוב על הלב ומזכירות לי למה אני שורף פה כל כך הרבה שעות. הדבר הכי יפה שמישהו כתב לי עד כה היה שההמלצות השבועיות שמתפרסמות כאן מוציאות אותו מהבית מידי שבוע. הסיכוי שמילים מהמקלדת יהפכו לאנשים בקהל – בשביל זה הבלוג הזה קיים.

אז קודם כל – תודה לכולכם. ושנית כל – אם הבלוג הזה תורם משהו לחייכם, אני רוצה לבקש מכם משהו קטן בחזרה:

 • תמליצו על הבלוג ל-5-10 חברים שלדעתכם עשויים להנות ממנו. "הנה בלוג מוזיקה שלדעתי את/ה תאהב/י" זה ניסוח קולע, אבל אם בא לכם לאלתר אני לא אתנגד. ואם החברים שלכם לא בקטע של בלוגים – תציעו להם פשוט להירשם לעדכונים במייל, או אולי רק ללוח ההמלצות שנשלח למנויים מידי יום שישי. יאללה, תעשו את זה עכשיו. זה לוקח דקה.
 • ואם אתם בעצמכם עדיין לא נרשמתם לעדכונים במייל או ב-RSS, אולי זה הזמן. העמודה בצד שמאל מחכה לכם. זה פשוט, מהיר ודואג שלא תפספסו פוסטים חדשים והמלצות שבועיות. ולא, אני לא מקבל כניסה לאוזןבר על כל בנאדם שנרשם (אם כי זה יכול היה להיות נחמד).
 • ודבר אחרון – בואו נעשה מפקד אוכלוסין קטן. אני רוצה להכיר אתכם קצת יותר. אם בא לכם, ואפילו אם אתם לא הטיפוס המגיב, תשאירו כאן תגובה, תציגו את עצמכם, בני כמה אתם, מאיפה אתם, מה אתם אוהבים לשמוע, ואם יש לכם הצעות לשיפור – זה המקום (כדאי לכם להגיב. עוד מעט תבינו למה).

136 פוסטים נכתבו בחצי השנה הזו, מתוכם כ-30 ביקורות על הופעות. בהנחה הדיי מבוססת שעל כל הופעה שאני כותב עליה יש הופעה או שתיים שאני לא מספיק או לא מעוניין לכסות, יוצא שראיתי בחצי השנה הזו כ-75 הופעות, או כ-3 הופעות בשבוע. לא פלא שאני עייף (אני צריך עזרה בניהול הבלוג, אגב. אבל על כך בפוסט נפרד בקרוב. אבל המעוניינים יכולים לפנות כבר עכשיו).

אז בואו ניזכר מה בעצם קרה פה בחצי השנה האחרונה:

 • ב-27 ל-אפריל העליתי את פוסט הנסיון הראשון לגרסת ההרצה של הבלוג החדש. אם הייתה לי טיפת פרספקטיבה הייתי כותב משהו חגיגי, הצהרת כוונות, חזון לעולם טוב יותר, או משהו. במקום זה כתבתי ביקורת על ערב של הלייבל "אנובה". לא נורא, לפחות להם יש חזון ברור, שאני מזדהה איתו בסך הכל. גם זו דרך להתחיל (אחרי כמה שבועות בכל זאת כתבתי מניפסט קצר אודות הבלוג).
 • ב-29 לאפריל הוספתי לוח הופעות, שכלל כמה הופעות שנראו לי מעניינות. בקטנה. מי ידע שהלוח יגדל כל כך.
 • ב-22 למאי היה שבוע מלא בהופעות מעניינות, אז כתבתי כמה המלצות, שאנשים ידעו לאן כדאי ללכת. אז עוד לא ידעתי שזה יהפוך לפינה שבועית שתהפוך אותי למכור ללוחות הופעות ושתגזול לי שעות שינה בכל יום חמישי.
 • ב-27 למאי נתקעתי עם יותר מידי דברים לספר שלא הצדיקו פוסט משלהם. וכך נולד הרעיון של "בין השורות" (שאז עוד נקרא "סטקטו"), אוסף של ידיעות קצרות.
 • ב-7 ליוני, אחרי 27 פוסטים נסיוניים, הבלוג הושק באופן רשמי. שוב, הפרספקטיבה הלקויה מנעה ממני לכתוב פוסט השקה רשמי. ככה זה, אני לא בחור חגיגי במיוחד.
 • ב-14 ליוני, שבוע לאחר ההשקה, גיאחה מהבלוג "העונג" המליץ על הבלוג שלי. מונה הכניסות שאך הותקן באותו שבוע קפץ בתגובה מ-50 כניסות ליום ל-330 כניסות. מאז הוא רק ממשיך לעלות (תודה, גיא!).
 • ב-26 ליוני כתבתי כלאחר יד את מה שחשבתי שכולם בסצינה כבר ידעו – שהאוזן השלישית פותחים מועדון הופעות (בדיעבד ההודעה שלי לא הייתה מדוייקת, אבל פרסמתי תיקון). להפתעתי הסתבר שהייתי הראשון שכתב את זה (ב"הארץ" זה הופיע 4 ימים לאחר מכן), והידיעה צוטטה מיד בבלוגים שונים.
 • ב-4 ליולי לא רק אמריקה נולדה, אלא גם הבלוג, שעבר סוג של לידה מחדש כשהתפרסם פוסט הנאצה העצבני שלי נגד "אטליז". בעקבות התגובות על הפוסט הזה (בבלוג, באימייל ובעולם האמיתי) הבנתי שלא מעט מהמוזיקאים בסצינה קוראים את מה שאני כותב, והתבגרתי קצת בדרך (האומנם?). נכון לשעת כתיבת שורות אלו, זה עדיין הפוסט הנקרא ביותר בבלוג, ואין ספק שהוא הביא לבלוג הזה הרבה קוראים. תזכורת: להתעצבן על מישהו בהקדם. חבל שאני רגוע מטבעי.
 • ב-20 לאוגוסט תמר אפק מפסטיבל "חוצמזה" שלחה אלי את הליינאפ הסופי והסודי-עד-אז של הפסטיבל, ועזרה בכך לשבור את שיאי הכניסות לבלוג – מרגע הפרסום ועד סיום הפסטיבל נרשמו בבלוג מעל כ-1300 כניסות, רובן המוחץ של משתמשים ייחודיים (וזה לא כולל את המנויים ב-RSS ובאימייל). ועפ"י הסטטיסטיקות, נראה שחלק גדול ממי שנכנס באותם ימים ממשיך לקרוא את הבלוג גם היום.
 • ב-24 לאוגוסט, בעודי כותב את הרשמים שלי מ"חוצמזה", קיבלתי הצעה מפתיעה: להעביר את הביקורת לפרסום ב"תרבות מעריב". כמה ימים לאחר מכן הגיעה הצעה עוד יותר מפתיעה: להתמנות למבקר ההופעות הקבוע שלהם. לא סירבתי. בלי שום קשר, באותו שבוע גם קיבלתי לראשונה הזמנה להופעה על תקן מבקר, והזמנה למסיבת עיתונאים. וכך הפכתי בטעות מסתם בלוגר לעיתונאי.
 • ב-27 לאוקטובר הבלוג חגג חצי שנה. And there was much rejoicing.

—————————-

ואם כבר מעלים זכרונות, הנה כמה פוסטים מחצי השנה האחרונה שאני אוהב במיוחד, ושאולי פיספסתם.

נו, הבטחת מתנות, יא נודניק!

נכון שביקשתי שתשאירו תגובה קטנה, כדי שאכיר אתכם קצת? כדי לדרבן אתכם עוד יותר וגם כדי לגמול לכם על הדרך, בין כל מי שיגיב בפוסט הזה במהלך השבוע הקרוב יוגרלו 10 כרטיסים להופעות באוזןבר, מועדון ההופעות של האוזן השלישית! איזה הופעות? איזה שבא לכם. הבחירה עליכם, הכרטיסים עליהם. נחמד מצידם, לא?
(ועו"ד הבלוג מוסר את תנאי ההגרלה: ההגרלה תיערך בין תגובות שייכתבו בפוסט הזה מרגע פרסומו ועד ה-3.11.08 ב-20:00. הכרטיסים ינתנו להופעות שמתקיימות מה-4.11.08 ועד ה-31.12.08, לאחר התאריך הזה הזכייה תבוטל. כל זוכה רשאי לבחור כרטיס אחד להופעה מהתוכניה של האוזןבר בתאריכים הרלוונטיים, כאשר לכל הופעה מוקצים שני כרטיסים חינם לכל היותר, וכל הקודם זוכה. כרטיס אחד לכל זוכה. תגובות כפולות אינן מזכות את שולחן במספר מועמדויות בהגרלה. תגובות מזוייפות תיפסלנה. ההגרלה תיערך בהשגחת החתול אג'קס והחתולה עמליה קליה אקונומיקה, בהנחה והיא לא תירדם לי על הרגל תוך כדי. יאדה יאדה יאדה)

תודה לאוזןבר, ואני מקווה שחצי השנה הקרובה תהיה כיפית, מרתקת ומלאת מוזיקה טובה כמו חצי השנה שעברה.

תודה שקראתם, תודה שאתם קוראים.
נדב (לזרבוי).

תגיות: , , , ,

...ובאותו עניין:

 • חיוך מאוזן לאוזן - יהוא ירון, פאניק אנסמבל, גיישה נו, אורן לוטנברג, "Strawberry Jam" ואבי בללי. לא, זו לא התוכניה של לב...
 • לא דובים, לא משלמים! (2) - אתם כבר מכירים את הנוהל, עשינו את זה בעבר: [לא דובים], להקת הFאנק-הארדקור-מזרחי המעולה, מופיעה באוזן...
 • חזרת כוברת - לטובת כל מי שתהה לאן נעלם בלוג המוזיקה שהיה פה פעם, אתם יודעים, זה שהיה בו קצת יותר תוכן מאשר חלוקות...
 • כבר עברה שנה?! - ברוכים הבאים לאטמי אוזניים! אם אתם חדשים כאן, תרגישו בבית, אני שם מים לתה. ואם כבר אטמתם אוזניכם בע...
 • צפוף באוזןבר (2009) - יום חמישי. חזרה גנרלית באוזןבר לקראת מופע המחווה לפרנק זאפה, שהוא גם האיחוד של להקת [גיליאם]. להרים ...יש כבר 92 תגובות, יא אללה:

 • 1
  ג'ים says:

  כל הכבוד באמת.
  בלוג מצויין (אם כי לא תמיד אובייקטיבי אבל מי כמוני עטדע שאובייקטיביות מקומה במקומות אחרים).

  אתה עושה עבודת קודש ידידי. אם בלוח ההופעות השבועי (שאני מחכה לו בקוצר רוח) ואם בהמלצות חמות על להקות (כמוני כמוך – מסיונר של הדברים שאני אוהב ומעריץ – מחומוס אבו-דאבי ועד להיס רקורדס התותחים).

  בקיצור, תמשיך עם העבודה הטובה שאתה עושה!

  צמא למוזיקה חדשה
  ג'ים

 • 2
  ג'ים says:

  אה כן, וקצת פחות פוליטיקה.

 • 3
  zippa says:

  אני לא זוכרת איך שמעתי על הבלוג (רק מראה שטווח הזיכרון שלי הולך ומתקצר), אבל אני שמחה מאד על כך. לא רק שאתה כותב על דברים מעניינים, אבל גם עושה זאת בצורה רהוטה שממש כיף לקרוא. לחיי עוד הרבה חצאי שנים 🙂

 • 4
  ג'ים says:

  "עטדע" זה כמובן "יודע" בשפת החולים במחלה הסופנית שאני חולה בה…

 • 5
  מיכאל says:

  הי, אין לי הרבה מה להגיד חוץ מזה שאני מאוד נהנה לקרוא בבלוג שלך, והכרתי הרבה דברים בזכותך
  אז תודה רבה 🙂

 • 6
  יותם says:

  סליחה, פה זה התור למפקד אוכלוסין?

 • 7
  hagitool says:

  I hope Ajax will b fair enough, and will give me a chance 2 win those tickets even after all these times I told him he is the gayest cat i've known
  ….
  Happy half year!

 • 8
  שני says:

  מעבר לזה שתמיד תענוג לקרוא ולשמוע ובכלל לבקר בבלוגך(ואני עושה זאת יותר ויותר לאחרונה,אבל משום מה אף פעם לא מגיבה…),אני חושבת שיותר מהכל הצלחת למלא איזשהו חלל לחובבי המוזיקה פה.ובעולם האינטרנט רווי בלוגי המוזיקה על כל סוגם זה הישג לא מבוטל בכלל.

  אז תודה,ובהצלחה.

 • 9
  בחור מזוקן says:

  טוב, כמו כולם, אני חושב שהבלוג הזה מילא נישה שחיכתה המון זמן להתמלא – מקום עם כתיבה אמיתית ומעמיקה על הסצינה התל אביבית, וגם מקום מפגש לחובבים ויוצרים למינהם. קשה להפריז בחשיבות של זה. סחטיין גדול על כל ההשקעה (ושעות שינה אבודות, ואי). ואיך אמרו לי הפרחות בצה"ל? "הכי חשוב מאמי, שלא תשתנה אפפעם!!"

 • 10
  melquiadess says:

  אני הגעתי לכאן בעקבות אותה המלצה של גיאחה.
  ונשארתי כי מעניין פה.

  כבר סיפרתי לך השבוע שהכרותי עם דמותך הוירטואלית הולכת שנים אחורה.
  ולכן שמחתי לגלות שפתחת בלוג המסקר את סצינת המוזיקה הישראלית.
  תמשיך כך…

  נ.ב.
  בתור עיתונאי חוקר אולי תוכל להסביר איך ערב הופעות באמצע השבוע נגמר ב1:00?
  וכך גורם לי לשבת ולקרוא בלוגים בשעה כזאת.
  קיבינימט! יש לי עבודה מחר 🙁

 • 11
  לזרבוי says:

  חברים, אם תמשיכו ללקק לי בכזה כשרון, זה יהיה פוסט עם תגובות מאוד משעממות, לא?
  אולי תכתבו משהו קטן על עצמכם, שנדע מי בעצם קורא את הבלוג הזה.
  ותודה לכולכם 🙂

 • 12
  לירון says:

  אני קוראת 🙂
  (וליקקתי בכישרון כבר בפוסט הקודם. אין טעם לחזור על עצמי)

 • 13
  דפנאכס says:

  רוצה למכור את הזכויות? נעשה סרט אמריקאי – "פוסט טרואמה" או "צלילי הבלוג". זה על נער חנון קטן, שנאבק לפלס דרכו בסצנת המוזיקה האכזרית, חושף שחיתויות, ובסוף משנה את פני התעשייה דרך הבלוג שלו, הופך לעיתונאי מוערך ומבין שהוא רוצה את הבחורה.
  הולך?

 • 14
  zippa says:

  בגלל שביקשת – תל אביבית טרייה למדי, בת 25. לפני שנתיים ומשהו התחלתי להתעניין ממש במוזיקה ישראלית ועברה עלי שנה עמוסה ביותר בהופעות. מאז התמתנתי קצת מבחינת כמות ההופעות שאני רואה, אבל אני עדין עוקבת באדיקות אחר הפורומים/הבלוגים/האתרים השונים.

 • 15
  איציק says:

  היי,
  שמי איציק, רמת גן, 34 וכל שבוע הבלוג מזכיר לי שאני צריך ללכת יותר להופעות.
  הבלוג הזה הוא אחד הדברים היותר טובים שנעשו כאן בתחום ההופעות ובכלל.
  שיהיה בהצלחה.

 • 16
  לזרבוי says:

  דפנאכס – הולך, חוץ מהקטע של "רוצה את הבחורה".

 • 17
  יובל says:

  גם אני מתפקד!

  יובל, 21, פתח תקווה עיר האורות.
  הקריאה בבלוג הפכה אצלי למשהו כפייתי, והוא מספק דרך איכותית להעביר את הזמן, אז אני נכנס שלוש פעמים ביום לבדוק אם משהו יתעדכן.

  אני שומע בעיקר רוק לסוגיו (דוגמא צרה מאוד: מרוקפור, פורטיסחרוף, אלג'יר וכו' ועד מידנייט פיקוקס, איטליז, מיסטר ארור סאונד סיסטם ודה ג'נדרז), מעדיף בזמן האחרון בעברית או תוצרת הארץ. גם ג'אז (קאנונבול אדרלי, מיילס, פסטוריוס, דניאל זמיר), ודברים גרוביים אחרים (פאנקנשטיין, קוטימן).

  תמשיך בעבודת הקודש בבלוג הטעים שלך.
  צ'או!

 • 18

  מזל טוב!
  כל הכבוד על ההתמדה הנחרצת, בעיקר.

 • 19
  קִישוּשָלוֹש says:

  י. סתרים, 27, הוד השרון, שומע המון דברים ואפשר לפרט, אבל אתה יודע את כל זה ולא מעניין לכתוב על עצמי.
  מזל טוב! קהילת הקוראים הותיקים (אלו שכאן משלב ההרצה) דורשת יתרון בהגרלה.

 • 20
  Kettercat says:

  רק לומר "מזל טוב", לא להאמין שבאמת עברה חצי שנה. הזמן טס כשנהנים.
  אז אני לא מגיבה הרבה אבל אני תמיד, תמיד קוראת… אז מזל טוב 🙂

 • 21
  AshkA says:

  פעם היה לי חבר טוב מהכיתה שעבד בחנות דיסקים.
  הוא היה ה"Music Dealer" שלי. נחשפתי בעזרתו לדברים חדשים ומעניינים שחלקם נשארים איתי עד היום.
  במהלך השנים כמו שקורה עם הרבה אנשים מתקופת התיכון, הקשר נותק (בייחוד אם עוברים לעיר אחרת), ופתאום נוצר לי חלל – לא ידעתי איך להגיע למוזיקה חדשה. למינידיסק שלי כבר נמאס להשמיע את אותם מינידיסקים (הערה-שמתם לב איך הוא נמוג בעידן נגני Mp3?).

  אז התחלתי להסתובב באינטרנט והגעתי ל"קליקה" הזו של אתרי/בלוגי מוזיקה ישראלים ברשת.
  החלל שנפער החל להצטמצם לו, הכרתי דברים חדשים ונחשפתי לכלכך הרבה להקות והרכבים טובים.
  גם אני הגעתי לכאן דרך עונג שבת, אך נשארתי כי טוב כאן.

  הרבה להקות חורכות לי את האזניים ביום-יום, אך השתיים האהובות עלי נכון להיום הן נקמת הטרקטור ו-Porcupine Tree.
  ההרכב האחרון שהקסים ושבה אותי היה Panic Ensemble, אותם ראיתי בהופעה משולבת עם Eatliz לפני כמה חודשים בברבי. מהשיר השני, לא הפסקתי לחייך מעונג.

  אשוב ואחזור.
  להית'.

 • 22
  gal1983 says:

  שלום , אני גל , וגם אני אטמיאוזניימיסט (שהשלכות של זה הם דיי דומות לאלכוהוליסט). בן 19 ( 6), חיפה/ירושלים/עכו. עו"ד בפוטנציה והמעריץ הסודי ביותר של שרון פלורנטין.:-P

  אחלה בלוגו , כיף גדול לקרוא פה כל פעם מחדש.
  כן ירבו

 • 23
  grebulon says:

  אני זה עם המצלמה.
  כל מה שיש לדעת עלי נמצא כאן

  אגב, יש הופעה של ברק אלנקווה בחמישי באוזן, אם לא ראיתם אותו אני מאוד ממליץ. הוא פרפורמר אמיתי.

 • 24

  ברכות חמות ביום חגך!
  אחלה בלוג. המשך כך אישי הטוב

 • 25

  ריספקט! גם כשאני קוטל אותך זה בא מאהבה, אם כי לאחרונה דחפת קצת יותר מדי פוליטיקה קצת חזק מדי לכל פינה אפשרית 🙂

  אז, עידו שחם (כאילו דה), 28, תל אביבי טרי. אוהב לשמוע המון דברים, נכון לעכשיו בעיקר רוק בריטי משובח כמו Oceansize, Elbow, Radiohead, Manic Street Preachers, ועוד.

  הצעות לשיפור? אין, אתה יודע מה אתה עושה.

 • 26
  city-zen says:

  התחלתי לקרוא את הבלוג שלך כשחלטתי שאני מקדיש שלושה חודשים רצופים כדי ללכת להופעות ולהכיר כמה שיותר מוזיקאים, מקומות והופעות בסצינה התל אביבית העכשווית.

  האינטרס שלי מובהק. אני מוזיקאי.

  לפחות להופעה אחת בשבוע אני מגיע דרך "אטמי אוזניים" וכמובן שזו היתה גם הסיבה שהגעתי לאינדינגב.

  אתה עושה עבודה מצויינת כמבקר, כעיתונאי וכסתם אדם מגניב.

  תרצה עזרה? יכול להיות לי מעניין? אשמח.

 • 27
  itaihasid says:

  טוב, רק כי ביקשת יפה ובצורה משכנעת אני אגיב..

  קוראים לי איתי, אני בן 21 מכפ"ס (זה בשביל המפקד אוכלוסין, כי מהמפקד הזה כולנו יוצאים נסקרים/נשכרים)

  באמת יופי של בלוג, אני חושב שהגעתי אליו דרך ניימן שהיה ממליץ מידי פעם גם על הבלוג שלך כאמצעי להתעדכן על תל אביב.

  אני שומע כמעט כל סוג של מוסיקה, אני בעיקר אוהב לגלות דברים חדשים..

 • 28
  ינון says:

  מזל טוב!!
  ממש התפתיתי לשלוח לך מייל מזל"ט עד שהבנתי שאתה רציני לגבי המתנה אז הלכתי על גלוי…
  אם כן: בן 24, גם כן תל אביבי טרי (האם אתה מסתמן כ"אולפן" לעולים חדשים מהפריפריה? מעניין), לא מוזיקאי אבל מאוד מאוד אוהב מוזיקה והופעות חיות, לא בלוגר אבל מכור לגוגל רידר שלי. גם אני הגעתי דרך העונג (אתה מרגיש את זה, גיאחה? הכח בידיים? P:), וריססתי כמעט מיידית.

  מספר הגיגים בסדר אקראי-
  1. אני ממש לא חושב שיכול להיות יותר מדי עיר לכולנו בשבועיים הקרובים – כי יש דברים שיותר חשובים ממוזיקה, וכל קול חשוב! יאללה דובחה!
  2. לוח ההופעות שלך הוא הברקה, לא פחות ולא יותר. אמנם אני לא מגיע להמון הופעות (עדיין מלקק את פצעי פול מקרטני/אייר) אבל לפחות פעם אחת שאני זוכר הגעתי להופעה ששמעתי עליה ישירות מהלוח (רע מוכיח), ולפחות פעם אחת התחרטתי עד עמקי נשמתי כשויתרתי ברגע האחרון על הופעה (פיסוק רחב!! יהיו עוד הופעות, מישהו?)
  3. גם את חברה שלי הכנסתי בסוד האטמים – כבוד!
  4. באמת הגעת לתרבות מעריב דרך הבלוג? יש לך רקע בכתיבה או ביקורת? זה ממש מסקרן, נשמע כמו החלום של כל חובב מוזיקה…

  בקיצור, עד מאה ועשרים חצאי שנים! 🙂

 • 29
  איתי says:

  מה אתה מתפלא שמשבחים אותך בתגובות –
  אם לא היה פה מעניין אז לא היינו חוזרים לפה כל פעם 🙂

  תמשיך כך…

 • 30

  שירה זהבה כרמל
  26 (אוטוטו 27)
  ירושלמית (!) (אבל מגיעה הרבה לתל-אביך)

  הגעתי דרך העונג ונשארתי… כנראה מתוך הערכתי רבה לפועלך, כתיבתך וכשרונך (ועל אף פי שבפעם היחידה שבה הופעתי בתל אביב בשלושת החודשים האחרונים היית בפסטיבל הגיטרה ולא הכנסת אותנו לרשימות) 🙁
  🙂

  בכל מקרה, שיהיה במזל טוב, כן ירבו!

  נ.ב. אולי בנוסף לכרטיסים כדאי לשקול להעניק לזוכה המאושר זוג אטמי אוזניים איכותי במיוחד במתנה?! עם כמויות הדציבלים שנשפכות על דורנו האומלל כבר מהיותנו בתיכון – זה לא יזיק.. (אני אגב מאלתרת לעצמי אטמי אוזניים מטישו ברוב ההופעות שאני הולכת אליהן מחמת הרחמים הרבים והכבוד שאני רוחשת לאוזניי.. אני ממליצה לכולם.)

 • 31
  שרון says:

  נעים מאוד (:
  שרון, 20.
  הצטרפתי ממש לפני כמה ימים, איכשהו הגעתי דרך האתר של אינדינגב, נדמה לי..

  מזל טוב על חצי השנה.

 • 32
  שלום says:

  מזל טוב! אני כבר לא זוכר מתי מצאתי את הבלוג (סביר להניח שאחרי ההמלצה של גיאחה). אני משתמש בו כמכת שפיות בכל פעם שצעקות הלקוחות הממורמרים סוגרות עלי שוב בעבודה הזו שהגיע הזמן כבר לעזוב. אז תודה, ואני מקוה שיום אחד אוכל גם להספיק ללכת לכל ההופעות האלה ולא רק לקרוא עליהן.

 • 33
  יואב says:

  יואב (כמובן), 29/תל אביב. קורא מושבע של הבלוג (אבל לא בRSS), הולך להמון הופעות (אבל נהנה רק מחלק קטן), לא מסכים כמעט אף פעם עם הטעם של לזרבוי (ועדיין נהנה מאוד לקרוא).

  מזל טוב!!!!! מגיע לך.

 • 34
  דורה says:

  אני דורה ואני אלכוהוליסטית (ורוצה כרטיסים לאוזןבר).

 • 35
  דקסטר בוכניק says:

  בן 31 מבסוט לגמרי מהבלוג, דמות מוכרת (בדימוס) בסצנה.
  אשמח להשתתף בכל דרך אפשרית. חוץ מזה, יש ברשותי המון חומר וידאו מהניינטיז על מוסיקה ישראלית שחייב לעלות בדחיפות על פורמט דיגיטאלי וישר ליוטיוב.
  אם יש למישהו כיוון טכני ועניין, אז יאללה.
  יישר כח

 • 36
  אלישע says:

  שלום, שמי אלישע בן 24, וגם אני התמכרתי לאטמי אזניים אחרי שהגעתי לכאן מהעונג. [מנחה: מחיאות כפיים לאלישע כולם. אתה יכול לשבת.]
  נכנס לכאן כדי להתבאס כל שבוע מחדש שכל ההופעות בתל אביב, וירושלים מתה. ועדיין, הביקורות תמיד מעניינות. אה כן, אני שומע בעיקר רוק (רך/כבד/אלטרנטיבי/סיקסטיז), מטאל לסוגיו, אלקטרוני (Prodigy, Chemical Brothers ודומיהם), אינדי (נגיד שזה סגנון ולא אופן הפצה) ובארדים רוסים (אל תשאל).
  זהו. עכשיו נתפלל שאני אזכה בסיבה טובה לנסוע לתל-אביב.

 • 37
  דורון says:

  שלום, שמעתי משהו על כרטיסים?
  אני מאלה שקצת מכירים אותך וממש לא מבינים איך אתה מכניס כל כך הרבה דברים ב-24 שעות… וגם מאלה שקוראים אותך לפעמים במקום ללכת להופעות (אבל זה לא בגללך, הממוצע שלי עמד על הופעה כל כמה שבועות/חודשים גם לפני שגיליתי את הבלוג)
  אה כן, לצורך המדגם – דורון, 25, תל-אביב.

 • 38
  melquiadess says:

  טוב, אז לקול תחנוניו של נדב גם אני אזדהה.

  נעים מאוד,
  שמי מלקיאדס.

  אני צועני זקן, שהאמת כבר הפסקתי לספור את שנותיי.
  אך פעם אחרונה שספרתי הגעתי לכ-780.
  (אם כי, אני נראה ומרגיש כמו בן 24).
  אני נוהג לי להסתובב בעולם להגיע למקומות שכוחי אל ונידחים, ולהציג להם את פלאי העולם המודרני, כגון קרח, מגנט, עדשות ועוד…

  בשנותיי האחרונות גיליתי את הפלא הזה שנקרא מוזיקה.
  ולכן אני משתדל לעקוב, ולחפש מוזיקה חדשה ומעניינת בכל מקום אליו אני מגיע.

 • 39
  מיכל says:

  היי:)
  אז אומנם אני די חדשה פה בעניינים, התחלתי לקרוא את הבלוג רק בעקבות פרסום הליין אפ של אינדינגב וגם בעקבות החבר המתלהב שלי שהיה חייב לציין כאן שהוא הכניס אותי לעניינים (ראו "ינון, מספר 3 בהגיגים שלו…)

  בכל אופן… שמי מיכל, אני בת 20 (בעוד חודש מהיום בדיוק), ת"אביבית טרייה גם כן, אבל עוד לפני המעבר התחלתי לעקוב אחרי סצינת האינדי הישראלית יחסית בעקביות (אטליז, פאניק אנסמבל, יעל דקלבאום, עידן רבינוביץ', רועי ריק ואחרים..) חוצמזה שומעת עוד מיליון דברים..

  והבלוג שלך חזק ביותר (וזה בא ממישהי שלא חזקה בענייני הבלוגים), אז סחטיין ומזל טוב! 🙂

  ובלי קשר, מאיה !!! (kettercat), איזה צחוקים שאת פה (נראה לי שבד"כ את מכירה אותי יותר כ- killerit1 מהפורום של גבע אלון, או כ..חברה של לירון?! או כ.. לא יודעת. קיצר- היי!!

 • 40
  אילה says:

  !hey you Nadi
  (כפי שהאחים לזר נוהגים לברך לשלום)
  גם אני במתפקדים.
  יש לך קול ייחודי ואני תמיד שמחה לקרוא/לשמוע אותו.
  חזק ואמץ,
  ד"ש לאג'קס,
  להתראות.
  אילה.

 • 41
  bzikit says:

  מתל אביב, 32, טעם מוזיקלי לא כל כך מוגדר (בגלל זה אני נעזרת בבלוג:). הגעתי מניימן שהמליץ עליך כמחליף כשחשב שייפסיקו לעדכן אצלו. אני הכי מרוצה מה google calender. זכיתי?

 • 42
  יעל says:

  מזל טוב. כל שנותר הוא להרהר: אם אנחנו מקבלים עשרה כרטיסים ליום הולדת חצי שנה, מה נקבל כשתמלא לבלוג שנה שלמה? (;

  להציג את עצמי? שם: יעל. שם של חיה שמתחיל באות של השם שלי: יעל. מיקום: שכנה של גיאחה, בבלוג "אפילו עז". שומעת כרגע: את הסינגל שבאפלו בוטס חילקו באינדינגב. הצעות ייעול: שהופעות באוזן בר יסתיימו עד השעה עשרה לחצות לטובת מחוסרי הרכב שצריכים לדדות לאוטובוס 247. שאוטובוס 247 יוחלף בקו שעובר בפחות ממיליון יישובים עד שהוא מגיע הביתה.

 • 43

  שלום ומזל טוב. אני אורחת חדשה (ואין לי מושג איך מפעילים רסס, אבל ברגע שאני אבין, זה מה שיקרה) אני חושבת שהגעתי אליך (מקור מפתיע, כדאי שתשב) דרך בלוגים למען דב חנין. אכן. ומ*כאן* הגעתי לגיאחה, כך, שכרגיל בחיי, אני עושה הכל הפוך. נהדר.
  אני טל בת 23. תל אביבית, כרגע שומעת ג'ף בקלי דרך לאסט פ.מ. מכורה למוזיקה (אבל זייפנית בגנים), ואני הכי אוהבת הופעות חיות, אבל גם חיות שעושות הופעות.
  ואין לי שומדבר באמת מחוכם לכתוב, אז אני אפסיק פה, לפני שזה יהיה מביך. (מאוחר מדי)

  המשך כך. וגם כך.

 • 44
  יוסי says:

  מה, ישך בלוג אחי?

 • 45
  youngtree says:

  הי אני שרון, ונדי אתה ועוד כמה רבים יותר מחברי מכירים אותי בתור אחות של אחי היקר לי מכל, והאמת היא שככה זה היה מאז שהייתי קטנה, לפעמים זה מתסכל ולפעמים זה נחמד, ואיכשהו גם עכשיו בלי לשים לב השגתי את המטרה ההפוכה, או את המטרה המוכחשת, סתומרת הצגתי את עצמי בתור אחות של דורון ולא בתור שרון, מה לעשות כך התעצבתי סתומרת לא התעצבתי.
  אז כוס אמעמק אני שרון, נכון זה לא אומר הרבה לא לי ולא לאף אחד, סתם שם, אבל אולי אפשר להרגיש גם דברים שבין השורות

  ולכל מי שכאן היה/תה בהופעה של ניל יאנג i wanna shoot you down

 • 46
  קִישוּשָלוֹש says:

  שרון!

  (בעצם, אפשר לקרוא לך) פלורית! (? לאחיך אני קורא פלורון)

  אנחנו אוהבים אותך בעבור מי שאת! עובדה: אותך לא פיטרנו משום להקה עד היום!

  נ.ב.
  בפעם הבאה שאת בהופעה של לא דובים אל תלכי בלי לומר שלום

 • 47
  פסטרנק says:

  תביא לי כרטיס יא גברבר!
  אין ספק שההצלחה הכי גדולה שלך היא לאיית מוזיקה בז' כראוי לחובבי העיצורים החוככים…
  מי יתן ולא נראה עוד מוסיקה באינטרנט.
  טוב אתה מכיר אותי, ויודע שאני קורא אדוק שלך בלוגך מהיום השני בערך. למרות שיש לך טעם מוזיקלי של אזדרכת עם גזע צבוע לבן ולא היית מסוגל להבחין בין טוב לרע אפילו עם סרגל ומחוגה, אני נהנה לקרוא כאן ולהתעדכן ברכיליות. אלמלא הייתי חושש מפני רמיזה שעלולה לעורר בך פירוש מוגזם, הייתי אומר שאתה כותב די טוב.
  בקשת לא רק ללקק ומאחר שזו בקשה די חריגה מבחינתך אציית:
  שמי הפרטי ערן ולכן אני כותב במיני פורומים כ pasteran. סטודנט בן 26 מראשון, מקווה להיות תל-אביבי רקוב בקרוב. החיה האהובה עליי היא כמובן הארמדיל (טוב בעצם פנגולין אבל אף אחד לא יודע מי זה). הצבע האהוב עליי הוא כחול. החיה הצבעונית האהובה עליי היא הארמדיל כחול-השת. הארמדיל כחול-השת האהוב עליי הוא רמי. וחוזר חלילה.
  מוזיקה? גרופית של יוסי באך עוד מקתן ושל רועי ירקוני עוד מאבק, תומכת של דני הדר ודיוויד בואי, מתלהבת ממאגמה ואורפנד לנד. ורק בשבילך – וידוי חושפני ומזעזע: הראשון שלי היה שלמה ארצי, ועדיין שמורה לו פינה חמה בלב.
  הצעות לשיפור – תכתוב כאן פחות ויותר בגיליאם.

  תביא לי כרטיס יא גברבר!

 • 48
  איש הפלסטיק says:

  הבלוג שולתתת1!!@#
  אני איש ה., יש המכנים אותי עמי. אני בן 31 מנהריה, יש לי אח שכותב איזה בלוג מוסיקה ומשכנע אנשים לחשוף את פרטיהם הכמוסים במטרה להשתלט ע… מה? אה, זה סודי?, טוב בסדר.
  מה שכן, המפקד יאמת את טענתי המתמשכת שכולכם (כמעט) מהמרכז, not that there's anything wrong with it.
  תחביבים: פלסטיק, טאפר שזיפים שיובשים, כרוב ועוגות גבינה.

 • 49

  בן 30.
  גר בקרית ביאליק ובדרך לעבור לת"א.
  מוזיקאי http://www.myspace.com/ericbar
  בעל בלוג נטוש יחסית http://www.sheket.net/blog
  הגעתי לכן כנראה דרך עונג שבת של גיאחה, הפכתי לקורא קבוע ואני מאוד שמח מהחשיפה למוזיקה חדשה שאני מקבל כאן.
  לא צריך את הכרטיס כי אני כמעט ולא נמצא בת"א בשעות הערב, רק רציתי להגיד הי ותודה (:

 • 50
  אלעד says:

  שלום שלום ומזל טוב!
  אני חושב שזה ממש מגניב שלנו ולשכמותנו (לא סגור על מה זה אומר בדיוק) יש town hall שכזה שאפשר להתעדכן בו על מה שקורה, להחליף דעות וכו, ובכלל בלוג שאני מרגיש שהוא רלוונטי לגבי זה דבר נדיר להחריד, אז סחתיין.

 • 51
  גיאחה says:

  אני גיא, ואני מכור.

  לא נעים לי מבלוגרים אחרים אבל זה באמת בלוג המוזיקה הכי טוב בארץ, ובהחלט האהוב עליי וזה שאני קורא הכי הרבה (יחד עם הבלוג של אורן ראב, The gospel according to whom).

  למה? בגלל שאתה חי את מה שאתה כותב ומשקיע באמת, מרחיב את הבלוג לחיים האמיתיים (להפוך את הקוראים לקהל, למשל) ומכניס את מה שקורה בחוץ לתוך הבלוג. בגלל שהכתיבה תמיד צלולה, מדויקת ושנונה, ובגלל שגם כשיש פה ביקורת או אפילו שערורייה-זוטא (כמו עניין איטליז והדובים) מרגישים שזה מגיע מדעה כנה ואמיתית ולא מאיזה ניסיון לעורר פרובוקציה או לכתוב מתוך מניעים נסתרים כלשהם.

  זה כבר עכשיו בלוג המוזיקה הטוב בארץ בעיניי, ואם תצרף לפה עוד מישהו כמו שאתה מתכנן, והמישהו הזה יחיה את המוזיקה והסצינה שלה כמוך וידע לכתוב היטב, זה יהיה רשמית הסטריאוגאם הישראלי (וזו בהחלט מחמאה, למען הסר ספק).

 • 52
  נועה says:

  המון מזל טוב, תמשיך עם העבודה הטובה 🙂
  הגעתי דרך "עונג שבת" ונשארתי קוראת קבועה.
  בת 20 מירושלים!

 • 53
  יובל says:

  בן 24 מתל אביב (מלידה), בעליהם הגאה של שיער ארוך מתולתל ומוזנח משהו (יטופל בקרוב!), משקפיים ויותר מדי חיות מחמד. סטודנט למדמ"ח והיסטוריה באוני' ת"א. בשנים האחרונות בעיקר מה שעל ציר מייק פאטון- אטליז מעלה ריר בחיכי וחיוך לשפתי, אך מקומם של הפיקסיז, ניל יאנג, רדיוהד ורבים אחרים לא נשכח.
  אנחנו מכירים כבר הרבה זמן, נדב, חד צדדית עוד מימי פורום פרוג היפים (בעצם לא יודע אם היפים, אולי הווכחניים והמרירים יותר מתאים) ודו צדדית מאיזו הופעה שהסעתי אותך אליה עם עידו עזריה, האיש והאושיה. אני מגיב מדי פעם, למרות שאיך אפשר להבדיל אותי מהמון היובלים הבלתי מובחן שצובא מדי יום ביומו על הבלוג?
  בכל אופן נדמה לי שפעם אחרונה שהגבתי רבתי עם שיר דויטש על שעות התחלה של הופעות, אז אולי עכשיו אתה מזהה.

  כבר אמרתי לך באופן אישי את דעתי על הבלוג, אבל אשמח לחזור עליה בפומבי. לדעתי "אטמי אוזניים" הוא בלוג המוזיקה הטוב בארץ גם היום וגם עד היום. בתור צרכן בינוני-כבד של אינדי ישראלי לא יכלתי לייחל למקור מידע ודיון טוב יותר על אינדי ישראלי. מדי פוסט אני מגלה זווית חדשה, או מוזיקאי חדש שמעשירים אותי כצרכן מוזיקה וכצרכן תרבות.

  אז תודה, בן אדם, מרגישים את ההשקעה ואת השעות אל תוך הלילה.

 • 54
  TreeTop says:

  וואוו כמה תגובות
  רק כשמבטיחים לאנשים דברים בחינם הם מסכימים להשקיע, הא?:)

  משהו על עצמי? בן 22 מראשון וכל פעם שאתה רואה חבורה של אנשים מראשון בהופעה בתל אביב – אני גררתי אותם

 • 55
  ניצן says:

  זה היה נראה בהתחלה כמו עוד רשימה שבועית של המלצות, אבל היי – בסוף מצאתי את עצמי משוטטת במיי ספייס וסופרת ימים עד האינדינגב (שהיה פשוט נהדר). אני חושבת שקצת פתחת לי את הראש והאוזנים.

 • 56
  נטעשה says:

  אני נטע
  בת 23
  מסניף ירושלים של קוראי הבלוג.
  איזה כיף זה בלוגים של מוזיקה! ועוד כאלה שנכתבים בהנאה מתוך תחושת מעורבות בסצינה המוזיקלית! ועוד כאלה שיש להם אג'נדה מוזיקלית-חברתית (שעות הופעה וכאלה)!
  ועוד כאלה שמחלקים כרטיסים בחינם!
  בקיצור כיף פה
  מזל טוב, חזק ואמץ וכה לחי והאח הידד!

 • 57
  פאפא says:

  אחרי שקראתי 55 תגובות הגעתי למסקנה שלמרות 61 שנותי (פחות חודש…) יש לי אי אילו זכויות בבלוג הנהדר שלך שאת רובו אינני מבין ולהופעות שמתפרסמות בו אינני יכול להגיע. ככה זה כשגרים בצפון, ליד עכו… במעטות שאליהן הגעתי ("הדוגמניות" בלבונטין 7, למשל) סבלתי ממחסור ב…אטמי אוזניים.
  אני משתדל לקרוא בבלוג כל יום ומצליח כל יומיים -שלושה, אפילו בזמן העבודה. איזה מזל שאני הבוס…
  ויש לי הפתעה עבורך: אפילו אשתי, שהמחשב הוא לא ידידה הטוב ביותר, קוראת אותך מידי פעם, ואולי אפילו תגיב, ביום מן הימים.
  אז אני מאחל לך שחצי השנה הבאה תעבור באותה מהירות ובהצלחה כפולה, ושתצליח לנוח מידי סוף שבוע. ויש לי גם המלצה למנוחה: אני מכיר צימר נהדר ולא יקר בשבילך לא רחוק מעכו. יש בו גיטרות ואפילו פסנתר!!! בעלת הבית מבשלת ומגישה ללא תוספת מחיר (לא לכל אחד, אבל יש לה חולשה לכותבי בלוגים…)!!! שלח לי אימייל ואספק לך פרטים.
  מזל טוב
  מפאפא

 • 58
  עומר says:

  [נסיון שלישי לפרסם.]

  הגעתי כמדומני דרך הבלוג של פאשה,
  אני רואה בבלוג זה אחראי עיקרי לזגזוג שלי ממטאל לרוק/אלטרנטיב/פסיכדלי/רעש/ועוד.

  [קשה לי להאמין שאתה כותב פה רק חצי שנה.]

  יפה מאוד שבחצי שנה הצלחת להגיע לדרכה המכובדת של,
  מקבל טובות הנאה בעבור כתיבה 😉

  תמשיך, ובהצלחה.

 • 59
  Fell says:

  היי נדב, מזל טוב על חצי שנה! לא זוכרת כמה זמן אני כבר קוראת, אבל הגעתי בזמנו דרך העונג ולאחרונה מיסדתי וריססתי את יחסיי עם הבלוג. מעבר לכך, אני בת 24, משולי הפריפריה הגוש-דנית, חברה של יובל-24-תלאביבי-מלידה מלמעלה. דיברנו קצת באינדי נגב. לא הולכת להרבה הופעות, מטעמי עוני ומרחק ומיזנטרופיות, אבל הקונספט מתחיל להתחבב עליי אט אט. אוהבת הרבה דברים, מאלט-קאנטרי ועד הארדקור פאנק. ממש אוהבת אינדי ישראלי, ועדיף בעברית.
  אני מאוד נהנית מהבלוג, במיוחד לאחרונה. זוכרת אותך מבריכות וירטואליות אחרות כאחד הכותבים הכי חדים שיש.
  לא חושבת שיש יותר מדי פוליטיקה, אי אפשר להפריד באמת מוזיקה מפוליטיקה.
  הצעה לשיפור – לוגו חדש. הנוכחי הוא כל כך לא זה. לוח ההופעות אדיר.

  Many happy returns:)

 • 60
  ראובן says:

  אחלה תכנים, מתי יש לך זמן? אבל אם יש לך עודף, הנה לינק, מבלוגיסט אחד לשני…
  http://recieverblog.blogspot.com/

  http://cafe.themarker.com/view.php?u=77523

 • 61
  דניבוי says:

  נדי כפרה

  אני לא אלאה (ככה כותבים את זה?) בליקוקים מפני שקיבלת כבר כמה יותר מדי
  אני רק אגיד שתבוא לקחת כבר את הספוגים שלך

  ותמשיך לעשות עבודת קודש…

 • 62
  דוב says:

  כן, הליקוקים באמת מגוחכים ודי דוחים.
  אני מעדיף לא לספר כאן על עצמי פרטים ממין שם, מקום מגורים וגיל, אבל אציין שאני מרבה ללכת להופעות (משהו כמו 2-3 הופעות בשבוע, לפעמים יותר), ולא לפי סגנון מוסיקלי מסוים, אלא פשוט למה שמעורר בי עניין או מוצא חן בעיני. לבלוג שלך הגעתי לאחר היתקלות בקישורים בפורום מוסיקה של YNET. על כמה וכמה הופעות למדתי דרך הלוח שאצלך, לכן אני משתדל להציץ בו מדי פעם. זה קורה בעיקר כשאני נתקל בעוד קישור בפורום מוסיקה.

 • 63

  רני, בן 31, מנוי טרי יחסית, מוזיקאי, גר בתל אביב

  http://www.myspace.com/ranishachar

  http://www.youtube.com/watch?v=nViVDyU9vns

 • 64
  סטיבי says:

  אני אני, וכך נאמר כבר בעבר.
  (דיברנו פעם על הגהה: תאריכים כותבים עם ב', לא עם ל' :))

 • 65
  עדיה says:

  הי.
  אם מבקשים ממני להשאיר תגובה, אני מנצלת את זה כדי לבקש ממך להוסיף ללוז שב-13/11 יומחמישי, במקום לא ידוע, ובשעה לא ידועה (סתם, תשאל את עידו.ע)
  יש איחוד היסטורי של אנסמבל שטוקהאוזן – הדבר הזה שמיליון מוזיקאים מופלאים מנגנים לפי תווים שכתובים במילים (כמו- אם אתה מרגיש שנגן אחר חושב עליך תנגן מהר וגבוה), מופע פותח יאנקו פופה.

 • 66
  אלמוג says:

  מזל טוב!
  אלמוג, בן 21.
  חי על קו ת"א-מיתר (בעיקר ת"א).

  הגעתי לבלוג קצת לפני ההמלצה של גיאחה.
  שיהיה בהצלחה 🙂

 • 67
  _LiBERTiNE_ says:

  כשמבקשים יפה קשה שלא להעתר.
  אני איילת, בת 24 מכלמיני נקודות בארץ, מוּכרת בתור זו שתאהב להאזין לכל דבר שמאיה דוניץ מעורבת בו ומסרבת למוּת עד שתראה את פיונה אפל לייב. נפגשנו לפני אייג'ס באחת מדירותיך הישנות, היית שיכור והסכמת למלמל "מוּ" רק כי ביקשתי; אני מחבבת אותך מאוד מאז. משעשע שכל כמה שבועות יוצא לי לרפרף על הבלוג הזה ורק עכשיו קישרתי בין הלזרבוי שבשם הבלוג לנדב שאתה.
  הצעה לשיפור – אין ממש, נכון לעכשיו לבלוג יש איזון טוב של מחשבות והמלצות/עדכונים אינפורמטיביים, אם לעשות הפרדה בין שני הדברים המרכזיים כאן. יש לי העדפה ברורה למחשבות והגיגים, כי המלצות אפשר לקבל ברבבות אבל מחשבות מעניינות לא מניב כל אחד.

 • 68
  מיכל says:

  גיאחה שלח אותי 🙂
  מיכל, 31, תל אביבית לשעבר, אולי גם בעתיד…
  רוצה כרטיסים לאוזן, מבטיחה להמליץ עליך בבלוג שלי.

 • 69
  ירושלים says:

  קורא אותך ואת ניימן שבוע אחר שבוע,
  ומקנא שאני ירושלמי.

 • 70
  קסטה says:

  כל הכבוד ושימשיך להיות בהצלחה!

 • 71
  דימה says:

  היי
  המון מזל טוב לבלוג!
  עד 120… מיליון פוסטים

  קצת על עצמי:
  אני דימה מאריאל, שומע המון מוזיקה, הולך להמון הופעות, גם של אומנים מחו"ל וגם של כאלה מהארץ. באתר המצורף ניתן לפשפש באוסף הדיסקים שיש לי (מעל 1000 וכולם מקוריים), לקרוא ביקורות על הופעות חו"ל שהייתי בהם ועוד המון דברים…
  בהופעה של דוגמניות עוד לא יצא לי להיות… למרות שכמעט הלכתי פעם אחת… לא זוכר למה לא

 • 72
  הלו says:

  אני הגעתי לבלוג שלך הרגע (מהעונג), ונראה שבזמן הנכון
  בת 23 ועוברת לתל אביב היום בערך.
  לא יכולה לחוות דעה על הבלוג אבל מכל התגובות המהללות נראה שמאוד
  מגניב פה אז שיהיה הרבה מזל טוב ואני נשארת (מתכוונת להשתמש בבלוג כדי למצוא את דרכי המוזיקלית בעיר החדשה, אני קצת בשוק מהמעבר לא נורא 🙂
  אז תודה מראש ובהצלחה

 • 73
  נועם פוניה says:

  פעם ראשונה שאני נכנס לכאן, ורואה כי טוב. בן 23 מכפר סבא, ובעיקר נהנה לקרוא על (ולשמוע) הופעות.
  מזל טוב!

 • 74
  הקוף מכה בשנית says:

  שפיץ על,
  מזל טוב!

 • 75
  אודי says:

  מזל טוב!

 • 76
  נדב says:

  מזל טוב!
  נהדר שיש בלוגים ששומרים על איכות לאורך זמן והלוואי שנזכה שימשיך כך עוד הרבה הרבה זמן!

 • 77
  אתי says:

  מזל טוב!
  לא פעם ראשונה בבלוג, אבל פעם ראשונה שאני מגיבה – רק כדי שתדע על עוד קוראת נאמנה. 🙂

 • 78
  הילה says:

  Hallo!
  בת 23 מחולון, הגעתי לבלוג מניימן ואחרי שהוא נטש לטובת ברלין זה נהיה בסיס האם לתוכניות השבועיות שלי.
  נהנית מההמלצות והכתיבה שבוע אחרי שבוע.
  תמשיך ככה !

 • 79
  תומר says:

  הגעתי לפה דרך העונג, אני תומר, 17 מאשדוד. שומע הארדקור (converge, daughters, torche) אינדי (death cab, jenny lewis, jose gonzales, low) וכל מיני דברים שונים (ruins, zach hill, marnie stern, animal collective).

  הולך להופעות בעיקר של להקות מחו"ל ובפטיפון.
  מזל טוב 🙂

 • 80
  זאפי says:

  הי נדב, אני הגעתי לבלוג שלך באמת דרך המלצה של גיאחה, ומאז אני מכורה!!
  זהו אחד הבלוגים המבורכים שיצא לי לקרוא, ממש עבודת קודש של קידום סצינת ההופעות בארץ.

  תמשיך ככה, מחכה לעוד בלוגים מעולים!

 • 81
  אביב says:

  הי,
  1. בן 27
  2. תל אביבי (מצטער על הסטטיסטיקה)
  3. הגעתי לבלוג שלך ממש לא מזמן ודרך עונג שבת..
  4. משתלב לי טוב עם הבלוג של ניימן (שכבר לא נכתב ע"י ניימן)…:)
  5. איחלתי לחייל בהצלחה.
  6. אני לא מאמין שאני עדיין משתמש בבדיחה המפגרת הזאת…:/

 • 82
  מני says:

  מזל טוב:)
  הגעתי בעקבות "עונג שבת" ונשארתי מה שנקרא…
  בת 27 מהמרכז, עובדת בעבודה משעממת, נתקלת ביום עבודה במיליון בלוגים, פוסטים ואיך שלא תקראו לזה, ושלך באמת אחלה של בלוג.

  יישר כוח
  (יצא לי קצת סבתא בסוף, לא?)

 • 83
  גיל says:

  מזל טוב יא זונה

 • 84
  nuKKe says:

  רגלי הכושלות וגבי הדואב מובילים אותי פחות או יותר לשתי הופעות בשנה, משכורתי המגוחכת מושקעת בהמבורגרים צמחוניים וספרים ואני לא מעלה לנגן דברים חדשים אבל ואללה, אתה עוזר לי להרוג בנעימים זמן מתסכל מאוד מאוד בעבודה.

 • 85
  מולי says:

  בלוג מצוין, תודה

 • 86
  נטע says:

  מזל טוב!

 • 87

  האמת היא.. שאני די מסודר עם כרטיסים..ולא לשם כך אני מגיב;
  המון המון המון מזל טוב.. כל הכבוד!!
  אחד הבלוגים השווים והאהובים עלי .. בכל שבוע לומדים משהו חדש..
  ולוח ההופעות-רק ממשיך לגדול ולהשתבח יחד איתך
  אפילו "גונב" לך אמן או שתיים למדור השבועי שלי
  http://www.106fm.co.il/post/8129/- מוזמן לקרוא מידיי סופש ולעשות אותו הדבר(למרות שאני מודה שקטונתי ממך בידע)
  בכל מקרה תמשיך לעשות ללא מעט אנשים הרבה טוב

  אודי ניב

 • 88
  מיכאל גינדין says:

  קורא את הבלוג מאז חוצמזה ויוצא לכמה שיותר הופעות בעקבותיו, ולא רק. כיף לדעת שאנשים אחרים גם מתעסקים בטוב וביפה של המוזיקה בארץ ומשתדלים לפרגן באופן כל כך נחרץ לכל מה שקורה סביבם. בשנה שאני גר בעיר הזו המבט הנדהם לא יורד לי מהפנים, כל פעם שאני קולט איזה אושר תרבותי יש פה, וכמה מוזיקה מצוינת התנגנה כל הזמן הזה מתחת לאוזניים. אני מרגיש כמו ילד בחנות ממתקים (או חובב מוזיקה בחנות תקליטים, למרות שזו לא המטאפורה הכי מרתקת שיכולתי לחשוב עליה). תמשיך עם הכתיבה המצוינת שלך
  והמון מזל טוב

 • 89
  אמיר says:

  מזל טוב!
  אני קורא חדש, אבל נראה לי אני אתחיל להתמיד פה!

 • 90
  דפנה says:

  הצעות לשיפור: תתחתן איתי.

 • 91
  לזרבוי says:

  תודה לכל המברכים! עשיתם לי נעים בבפנוכו של הלב. אבל את מי זה מעניין. בואו נקפוץ ישר לעניין:

  *** יש זוכים! ***

  הזוכים בכרטיס לאוזןבר הם:

  אמיר
  דוב
  דפנאכס
  הילה
  מיכאל
  נדב
  נטע
  עומר
  קישושלוש
  Ashka

  במקור איש הפלסטיק זכה גם הוא, אך ויתר על הזכיה שלו מטעמי קירבת משפחה ומגורים בחור, ובמקומו הוגרל זוכה נוסף.

  אימיילים נשלחו לזוכים. תתחדשו!

 • 92
  נטע says:

  איזה נטע? אני לא קיבלתי שום אימייל 🙁

גם לך יש מה להגיד? יופי.