מה נשתנה?

אומרים שהזמן עושה את שלו. אבל מה זה ה"שלו" הזה בדיוק? נדמה לי שהזמן לא עושה כלום, זה רק אנחנו שמסתכלים עליו באופן שונה בכל רגע נתון.

בסוף ינואר, לאחר חודשים (או שנים?) של הכנות, הלהקה שלי, "גיליאם", נכנסה להקליט תופים ובס לאלבום הבכורה. במקור, תיכננו לסיים עם התופים בינואר, ולהתחיל את שאר הכלים בפברואר. אפילו קבענו כבר תאריכים. אבל כשההקלטות הסתיימו, הבנתי שהדבר האחרון שאני רוצה לעשות זה להתעסק איתן. זה היה טרי מידי, העייפות מהתהליך היצירתי\טכני שהאולפן מעביר אותך הייתה רבה, ובלי משים, עשיתי כל שביכולתי כדי לדחות את הקץ. נותרה עוד עבודה רבה בעריכת ההקלטות הללו, אבל אני שמתי אותן בצד והתעסקתי בדברים אחרים.

ואילו עכשיו, שלושה חודשים אחרי, אין דבר שאני רוצה יותר מאשר להיכנס בהקלטות האלו. פסח עדיין טרי בזכרון, אז אצטט את חוה אלברשטיין – "מה נשתנה? מה נשתנה? אני השתניתי השנה". זה לא הזמן שהולך קדימה. זה אנחנו.

_____________________

הדוגמניות (אני משמאל)ומנגד, בבלוג של הלהקה השנייה שלי (שגם הוא נכתב על ידי עבדכם הנאמן, אבל נחמד להתייחס לעצמי בגוף שלישי) הופיעה היום הכרזה חגיגית:

מהיום לא קוראים לנו "Outer Movement", אלא "הדוגמניות".

מהיום אנו לא שרים באנגלית, אלא בעברית.

זהו, עכשיו זה רשמי. כשמסכמים את זה בשתי שורות, זה לא נשמע כזה רציני. אבל אני מרגיש שזו טלטלה של ממש.

_____________________

גרסת ההרצה של הבלוג ממשיכה להשתפר. החלפתי עיצוב (למרות שגם הוא נראה לי זמני), והוספתי רשימת הופעות מומלצות, עם לינקים למייספייס ופייסבוק, אם יש. אולי בהמשך אוסיף לשם גם לינקים לפוסטים עם ביקורות רלוונטיות.

תגיות: , , , , ,

...ובאותו עניין:

 • הדוגמניות יורדות מהמסלול - כולם מכירים את זה, לכולם זה קרה פעם. הכרתם לפני שנים, עברתם הרבה חוויות מעצבות ביחד, חלקתם אהבות משו...
 • הדוגמניות מקליטות – חלק ב' - בשבוע שעבר להקת "הדוגמניות" :מס: שבה אני מנגן בס נכנסה סוף סוף לאולפן. בפוסט הקודם סיפרתי על ההכנות,...
 • בין השורות 3.9.08 - שירי מימון :מס:, אסף אבידן :מס:, כהן @ מושון :מס:, איזבו :מס: או קותימן :מס:? אחד מהם יבחר כנציג היש...
 • פרוג בבלוג - טוב, זה רשמית הפך לשבוע [פרווה חמה] בבלוג. בראשון כתבתי על האיחוד המרגש של הלהקה המיתולוגית שיתקיים ...
 • הדוגמניות מקליטות – חלק א' - בשבוע שעבר להקת "הדוגמניות" :מס: שבה אני מנגן בס נכנסה סוף סוף לאולפן. שנים של חזרות התנקזו ליומיים ...יש תגובה אחת, וזה יותר טוב מכלום:

 • 1
  Fi_Fi says:

  לקח לי קצת זמן להבין שאתם לא צוחקים… בקשר להחלפת השם והשפה. 🙂
  משנה שם משנה מזל, או משהו.

  זה שינוי גדול, אבל צעד חכם ומעניין בעיניי. טוב, כבר אמרתי לכם/לדורון את זה לא מזמן, כשהצעתי שתשנו את השם ו… אולי תתחילו לכתוב בעברית! 🙂 (כמו רבים אחרים שהציעו לפניי, אני מניחה…)
  בכל אופן, שיהיה בהצלחה. העם (דובר העברית) איתכם!

גם לך יש מה להגיד? יופי.