אודות הבלוג

מה הולך פה?

זה הבלוג שלי, בו אני כותב על הופעות שאני רואה, מספק המלצות שבועיות על הופעות ואירועים שאסור לפספס, משתף בהגיגים ומחשבות על הסצינה המדהימה שבתוכה כל זה קורה, ופה ושם כותב גם על המוזיקה שלי. סצינת המוזיקה הישראלית, והתל אביבית בפרט, היא מהמגניבות ומהמגוונות שיצא לי לראות, ואני לא כותב את זה רק כי אני חי כאן. וזו המטרה של הבלוג הזה – לנסות ולחשוף בפני אנשים מוזיקה נפלאה. לעזור לאנשים למצוא סיבות לצאת מהבית ולהצטרף אלי לכל מקום בו אנשים הופכים שינויים בלחץ האוויר לכדי רגש. לגרום לאנשים לחשוב על מה שקורה כאן מתחת לאוזן, להעריך את זה ולהתרגש מזה. וכמובן, גם לדבר על זה. ועל הדרך – גם לשתף בתהליך היצירה הפרטי שלי.

הנה מה שנכתב על אטמי אוזניים בכלי התקשורת ובבלוגים שכנים.

רגע, מי אתה בכלל?

אני נדב לזר ואני מאוד אוהב מוזיקה, וכאן יש עלי עוד כמה פרטים. פעם כשהייתי הולך לאיזו הופעה מקרית, הייתי מספר על זה לחבר או שניים. אחר כך כשהתחלתי ללכת ליותר הופעות, נהגתי לכתוב על זה בפורומים שונים. כשכמות ההופעות הפכה למאסיבית, נפל לי האסימון שמה שאני צריך זה בלוג.

אז למה אטמי אוזניים?

כי לפעמים צריך לתקוע משהו באוזן כדי לשמוע את המוזיקה טוב יותר.

ואת כל זה אתה עושה לבד?

מה פתאום. הבלוג הזה פועל הודות לטוב לב ורוח ההתנדבות של אנשים טובים, חובבי מוזיקה ומוזיקאים בעצמם:

דקסטר בוכניק, חמוטל רונן ואיל פדר עוזרים בניהול ותחזוקה.
עומר טבח ובוריס מרצינובסקי תיכנתו כל מיני גאדג'טים קטנים שעושים לי חיים קלים יותר.
תודה גם לאבי יגיל, אודי ניב, אייבי ג'ונס, אליאב לביא, ארז קריאל, גיאחה, דב רוזן, דורון פלורנטין, יוסי וייס וניימן על העזרה והייעוץ.

פונט לוגו: חיים Reloaded, מאת מאיר סדן

הבלוג "אטמי אוזניים" גאה להיות חלק ממשפחת העונג.