סטקטו 27.5.08

(והנה עוד השקה של פינה קבועה חדשה בבלוג: סטקטו – גיבוב הערות קצרות שלא מצדיקות פוסט משלהן)

העיר הזאת קטנה מידי. אמש עברתי בפלורנטין ונתקלתי ביוני כדן איש הלייבל "פית\קית" ומנהל ההופעות ב"ריף ראף". בעודנו מדברים הופיעו מולנו תמר אפק וגיא שכטר, הם חברי "קרוסלה", צמודים לחברי "Dyse" הגרמנים, איתם הם הופיעו לפני כמה ימים בפטיפון. הם סיפרו קצת על ההופעה שהייתה להם בירושלים יום קודם לכן ("היה פחות קהל מאשר בתל אביב" אמרו הגרמנים, אך הצד הישראלי טען ש"לרגע חשבתי שאני לא בישראל". נדמה לי שזו מחמאה). ואז חלף לידינו יונתן בירנבוים, אשר ניגן עם הקרוסלות בהרכב הקודם שלהם, "Ed". לרגע חשבתי שזו מסיבת הפתעה של מישהו מאיתנו.

_____________________________________________________

החזרה של "הדוגמניות" התארכה מעבר לצפוי. דני בליך, המתופף לשעבר של הלהקה, חבר יקר, וכיום מנהל חדר החזרות "אלנבי 94" [facebook], מריץ מזה זמן מה פינה פייסבוקית מקורית וחביבה [facebook] שבה הוא מציג את האמנים שמתאמנים אצלו באמצעות שיר וראיון מאולתר. היום הוא צילם אותנו לפינה הזו, וזה גרר עיכובים לא צפויים. הלינק – בקרוב, אני מניח. בינתיים אפשר להנות ממה שהוא צילם עם Cheap Karaoke Club חביבי הבלוג ו-Heavenbound.

_____________________________________________________

העיכוב הזה הוביל לכך שלא הגעתי להופעה של "פרמטה", ולא זכיתי להיפרד ממועדון ה"קולטורה" בטרם סגירתו, כפי שתכננתי. אולי זה אומר משהו, אולי לא. אולי ה"קולטורה" לא באמת היה מקום שהיה ראוי להיפרד ממנו? יתכן שאני סתם סנטימנטלי מאחר והוא אירח את הופעת הבכורה של להקתי "גיליאם", בדיוק לפני שנתיים ושלושה ימים (אז גם צולמה התמונה המופיעה בראש הבלוג הזה. וכן, זה עוד צעד קטן בדרך להשקת הבלוג באופן רשמי). בעיקר חבל לי שפספסתי את "פרמטה".

_____________________________________________________

ואולי הכל לטובה – אני מסתובב כבר שבועיים עם ממוצע של 4 שעות שינה בלילה, וערב שקט בבית עם החתול זה כנראה משהו שאני יותר צריך מאשר הופעה. והמשך השבוע עומד להיות לא פשוט: היום ב-18:00 דורון, סולן "הדוגמניות", הולך איתי לרדיו להתראיין ב-106FM אצל "אספסוניק" (אפשר להאזין פה). בחמישי אנחנו מופיעים בלבונטין במסגרת הפסטיבל הפסיכדלי Psychoval. בשישי יש לנו חזרה ואח"כ הופעה סגורה באירוע פרטי. ובין לבין צריך ליחצ"ן, להפיק את כל הפרטים הקטנים שקשורים לכל האירועים האלה, ורצוי גם למצוא זמן לעבוד, לאכול ולישון.

אין ספק שכל הקטע הזה של "סקס סמים ורוקנרול" הומצא ע"י מוסיקאים שהיה להם מפיק. מהצד שלי, זה נראה יותר כמו "הפקה יחצ"נות וחזרות מתישות". אבל אני לא אגיד שאני לא נהנה.

תגיות: , , , , , ,

...ובאותו עניין:

  • המלצות 20.6.08 - איזה יום שישי סידרו לנו. ברגעים אלו מתקיימות ההופעות של"Cheap Karaoke Club", "לא דובים", "חזירי בר" ...
  • הדוגמניות ב-106FM, ה-27.5.08 - בשישי ה-27 לחודש אנחנו מופיעים עם Cheap Karaoke Club בפטיפון, זוכרים? אז הנה משהו כדי לפתוח את התיאב...
  • המלצות 27.6.08 - הפעם מצפים לנו שני סופי שבוע עמוסים, אבל בינהם צפויה רגיעה יחסית. וזה משמח אותי, כי בשבוע האחרון שהי...
  • המלצות לשבוע הקרוב 22.5.08 - (השקה של פינה קבועה בבלוג? יתכן בהחלט) שבוע שמרכז הרבה הופעות מעניינות מתחיל היום. תעיפו מבט ברשימת ...
  • צמד חמד - המילים "ערב נושא" מעולם לא הופרחו לחלל האוויר החף מעשן סיגריות שבפטיפון, אבל לכולם היה ברור שזה מה ש...גם לך יש מה להגיד? יופי.