זבוב על הקיר

אחרי ההופעה של יהוא ירון בלבונטין 7, אני יושב על הבר עם רוסלן גרוס ואיגור קרוטוגולוב מ"קרוזנשטרן ופרוחוד" [myspace]. איגור קם ויורד לשירותים. אולי הוא באמת ציית לשלפוחית שלו, אבל אולי הוא פשוט התברך בחושים חדים: ליאון (נפוליאון) פלדמן אשר על עמדת ה-DJ החליט לפרגן לקרוזנשטרנים באמצעות השמעת הקטע "Tort" שסוגר את אלבומם הראשון. לעומת זאת רוסלן, אשר נשאר לידי, אפילו לא שם לב עד שהערתי לו. הוא נראה כאילו הוא גם היה בורח לשירותים אלמלא איגור היה עושה זאת לפניו. נפוליאון צוחק ומבטיח להקדיש שיר לכל אחד מיושבי הבר – בשעות הקטנות של הלילה, כל מי שנותר שם שייך לפחות ללהקה אחת.

ואז, מעשה שטן, הדיסק מתחיל לקפוץ. רוסלן דווקא נראה מרוצה – הרמיקס הטבעי הזה דווקא מוצא חן בעיניו. אלא שלפתע נשמעת קריאה מהצד השני של הבר: "נפוליאון, בחיאת, תנמיך את זה!". רוסלן מגלה מחדש את גאוות היחידה שלו: "אח, דני, יא חרא!", הוא זורק תחתית בירה לכיוון הכללי של דני פינקנטל, הסולן של "The Fans" [myspace]. "אה, זה אתה? וואלה, אחי, מצטער, לא ידעתי", הוא מנסה לצאת מזה באלגנטיות. רוסלן מאיים בחיוך "חכה חכה שיגיע תורך", ולכך דני עונה בתגובה: "אם זה מעודד אותך, אותנו הוא בכלל לא ישים".

לבונטין 7, 2 בלילה. שעה טובה להיות זבוב על הקיר.

תגיות: , , , , , , ,

...ובאותו עניין:

  • עצמאות עלק - קרוסלה. Zaka. עמית ארז. רם אוריון. דפנה (והעוגיות) קינן. אסף (ג'ופלין) אבידן. יהוא ירון. ממלושן. בני...
  • פרוג בבלוג - טוב, זה רשמית הפך לשבוע [פרווה חמה] בבלוג. בראשון כתבתי על האיחוד המרגש של הלהקה המיתולוגית שיתקיים ...
  • אנחנו לא פלאיירים - הפוסט על פסטיבל "חוצמזה" מתעכב מטעמים שונים ומשונים. בינתיים אתם יכולים להנות מרשמים של אחרים: ניימן...
  • מיקרופון הזהב 2008 – הופעת השנה - "אז מה, לא בחרת עדיין את אלבומי השנה?", הטיח בי המייל של גיאחה מ"העונג" שאלה נוקבת. כשעניתי לו שלמרב...
  • חיוך מאוזן לאוזן - יהוא ירון, פאניק אנסמבל, גיישה נו, אורן לוטנברג, "Strawberry Jam" ואבי בללי. לא, זו לא התוכניה של לב...יש כבר 2 תגובות, יא אללה:

גם לך יש מה להגיד? יופי.