סטקטו 10.6.08

רזי בן עזר, סאונדמן מיתולוגי (וגם אח של שרון בן עזר, הלא היא פוליאנה פרנק), פתח בלוג בשם "הכל קשור". מה צפוי להיות שם? "מוזיקה, מחשבים, מולטימדיה, אינטרנט, תרבות פופולרית וגם לא כל כך", עפ"י עדות הנחתום. כרגע הוא כולל בעיקר סיפור מדהים שבן עזר סיפר כבר בימי הזוהר של פורום מוסיקה עברית בנענע (שאגב, לאחר גסיסה ממושכת הועבר השבוע למנהל חדש. מי יודע, אולי הוא יעורר אותו?). אבל בהנחה והוא יכתוב גם סיפורים חדשים שטרם סופרו, צפו לממתק אמיתי על מאחורי הקלעים של תעשיית המוסיקה האמריקאית והישראלית.

____________________________________

ימים טובים עוברים על הלייבל "אנובה": שלושה מאמניה מועמדים להשתתף בפסטיבלים נחשבים. אבל הם צריכים את עזרתכם:

"רוקפור" [myspace] ו"אטליז" [myspace] מועמדים להשתתף בפסטיבל Lollapalooza המפורסם (עד כמה מפורסם? עד כדי כך שה"סימפסונס" הקדישו לו פרק), והזכייה בכבוד תלויה בהצבעות גולשים. אפשר להצביע פעם אחת ביום, כל יום. זהו השלב הראשון של התחרות, שיסתיים ב-22 ליוני. אז יאללה, לעבודה: תחליטו בעד מי אתם ותצביעו. כאן מצביעים ל"רוקפור" וכאן ל"אטליז".

נועה בביוף [myspace] לעומת זאת העפילה לשלב האחרון לפני הכניסה לפסטיבל CMJ הנחשב גם הוא. אפשר להצביע בשבילה כאן.

____________________________________

למען ההיסטוריה (עלק), אציין ששלשום הבלוג הושק באופן רשמי. כולם מוזמנים לחזור ולבקר בקביעות, להגיב, לספר ולשתף, להביא חברים ולעשות חיים.

תגיות: , , , , , , ,

...ובאותו עניין:

 • סופר אנובה - אביב הגיע, פסח בא והלייבל אנובה חוגג שנה. הטיימינג מוצלח - בין אם מקימי הלייבל התכוונו ובין אם לאו, ...
 • בין השורות 4.1.09 - איפה ההדים לפסטיבל "פולקל'ה", מועדון הופעות חדש פתח את שעריו, חברי "אנובה" משחררים סיכומי שנה להורדה...
 • בין השורות 21.07.08 - ערב הטראש עליו המלצתי היה מאוד נחמד. לפני ההופעה של "Endof" :מס:, הוקרן ראיון הזוי משהו של יאיר לפיד...
 • בין השורות 20.1.09 - עצומה נגד הגלגלציזציה של 88FM, מרצ'נדייז של "אטליז", שיר חדש ל"יאפים עם ג'יפים", קליפ חדש לנועה בביו...
 • בין השורות 28.9.08 - רשימת המשתתפים בפסטיבל "אינדינגב" (24-25 באוקטובר) פורסמה לראשונה ב"העונג". ואיזה יופי של רשימה: אס...יש תגובה אחת, וזה יותר טוב מכלום:

 • 1

  אגב לולהפלוזה, גם בסאות'פארק הפסטיבל הזה מככב באחד הפרקים היותר קאלטיים – פרק המחווה לטימי הנכה וBattle of the Bands.

  ההתלבטות להצביע בין רוקפור לאיטליז מעניינת. מצד אחד בא לי לפרגן לרוקפור שגם ככה יש להם קריירה עולמית, או לפחות נסיון לאחת כזו, להשתתף באחלה ארוע. מין קטע כזה של לפנק. מצד שני, איטליז המדהימים בהחלט ראויים לצ'אנס וחשיפה – המקוריות שלהם יכולה בהחלט לכבוש קהלים חוצניקיים… אבל אולי יש להם עוד זמן להתבשל בארץ לפני? נראה לי שאני מצביע לרוקפור.

  וכמובן מזל"ט.

גם לך יש מה להגיד? יופי.