מאמא מיה

מחר בערב יש הופעת טרום בכורה של "ממלושן", הרכב חדש מבית היוצר של שרון קנטור (The Girls) ואלעד ליבמן (Famous People). הם מצטרפים לגל להקות הדואו-מתופפת-וגיטריסט (Vialka, The White Stripes אצל הגויים, ו-קרוסלה ו-TV Buddha אצלנו), ותחושת הבטן שלי היא שהם יעשו את זה נפלא.

קודם כל, שרון קנטור על תופים. מה עוד יש להוסיף.

אבל גם אחרי שמתגברים על התיאבון שזה מעורר (בכל זאת, שרון קנטור על תופים), מגלים עוד הבטחות. שתי הלהקות שמהן קנטור וליבמן יצאו עשו רוקנרול כיפי ואנרגטי. בעמוד המייספייס הפרטי של ליבמן יש כמה קטעים אקוסטיים מהממים ביופיים (ובראשם Artificial, שהוא פשוט יציאה מופתית וסוחפת), ולפי מה שהבנתי ממנו "ממלושן" מבוסס בין השאר עליהם.

בנוסף לטרום בכורה המרגשת, יהיו שם בוגרי Famous People אחרים: אבישי אפרת ינגן את שיריו האינטימיים המקסימים, ויונתן יידוב יתקלט יחד עם ליבמן אל תוך הלילה.

בקיצור, אני שם.

ההופעה תתקיים ב"ריף ראף", גרוזנברג 22, מחר (4.5.08) ב-22:00.

(ובפינת הגילוי הנאות, שבטח תהפוך מתישהו להיות חלק בלתי נפרד מהפוסטים פה: עם קנטור עבדתי קצת בעבר ב"שידורי קשת", שם היא כתבה ואני ערכתי, ואת ליבמן אני מכיר דרך חברים משותפים, שחשבו שהוא יכול להתאים כקלידן ל"גיליאם". הוא לא, אבל נשארנו חברים)

תגיות: , , , ,

...ובאותו עניין:

  • צמד חמד - המילים "ערב נושא" מעולם לא הופרחו לחלל האוויר החף מעשן סיגריות שבפטיפון, אבל לכולם היה ברור שזה מה ש...
  • לעצום עיניים, לחשוק שיניים - בדף הפייסבוק שנפתח להופעת הטרום בכורה של ממלושן (עליה כתבתי כאן), דואו מתופפת-גיטריסט חדש של שרון קנ...
  • המלצות 20.6.08 - איזה יום שישי סידרו לנו. ברגעים אלו מתקיימות ההופעות של"Cheap Karaoke Club", "לא דובים", "חזירי בר" ...
  • יש סוסים (טרויאנים) שמדברים עברית - הערב שהיה בלבונטין ביום העצמאות נחשב, כך הבנתי, לסוג של כשלון. קיבצו במקום אחד 20 מהיוצרים הכי מעניי...
  • המלצות 27.6.08 - הפעם מצפים לנו שני סופי שבוע עמוסים, אבל בינהם צפויה רגיעה יחסית. וזה משמח אותי, כי בשבוע האחרון שהי...גם לך יש מה להגיד? יופי.