כרטיסים חינם ליאיר יונה

יש שמכירים את יאיר יונה מהלייבל המשובח אנובה, אותו הוא מנהל. יש שזוכרים אותו מהתקופה בה הוא ניהל את Earsay של האוזן השלישית. אני זוכר אותו עוד מימינו המשותפים בפורום של רוקפור (מי בכלל דמיין ב-2001 שיבוא יום והוא ינהל אותם? החיים זה דבר מוזר). אבל לא מספיק אנשים מכירים את יאיר כמוזיקאי. בעבר הוא ניגן בס ב-Buffalos ו-Jet Sam הזכורים לטוב, אך בשנים האחרונות יאיר גילה את הקאנטרי, הבלוז והפולק האמריקאי של פעם, ומינה את עצמו לשגריר האלטרנטיבי של אמריקה בישראל (בין השאר באמצעות הבלוג המצויין שלו). בהופעות הסולו שלו, אפשר לראות אותו מלהטט עם שלל גיטרות, עם מספרים שונים של מיתרים ועם טכניקות פריטה שלא רואים כל יום. והפעם אתם מוזמנים לראות אותו בחינם:

yair-vey-final

יאיר יונה מופיע בבר גיורא
ביום ראשון 29.11.09 ב-22:30
ואתם יכולים לזכות ב-2 כרטיסים חינם!

אז איך זוכים?

שולחים לי מייל, רצוי עם שם מלא, ואפשר גם להשאיר כאן תגובה. במוצ"ש 28.11.09 מתישהו בשעות הערב* אני אשלח מייל עם חידה טיפשית לכל מי שביקש לקבל כרטיס. השניים הראשונים שיענו על החידה יקבלו כרטיס אחד כל אחד.

אטמי אוזניים

Promote Your Page Too

*חדש!

לבלוג יש דף בפייסבוק.

מי שיצטרף כחבר יקבל התראה מראש
על זמן משלוח החידה
, ואולי גם הערכה
של מידת הטיפשיות שלה.

בהצלחה לכולם!

תגיות:

...ובאותו עניין:

  • כרטיסים חינם לעמית ארז - יש הופעות שאני לא צריך להכביר עליהן מילים, ויכול לקפוץ ישר לעניין: Paper Cuts המופע החדש של [עמית אר...
  • כרטיסים חינם לסוכות! - לכבוד החג, חלוקת כרטיסים חגיגית ל-4 הופעות חגיגיות (איך התאפקתי לא להכניס רפרנס מתוחכם ל-4 המינים): ...
  • עזבו, לא מנשה - אז מה היה בפסטיבל יערות מנשה? בואו נתחיל במה שלא היה: קהל. אני שונא להגיד "אמרתי לכם". לא מכבר שיתפת...יש כבר 4 תגובות, יא אללה:

גם לך יש מה להגיד? יופי.