כרטיסים חינם להשקת ה-EP של אטליז

כל הופעה של אטליז היא סיבה טובה לצאת מהבית. אבל הופעה חגיגית של אטליז היא סיבה כפולה ומכופלת – לא כל יום משיקים EP, מצלמים את ההופעה ל-DVD ומארחים קליבר בסדר הגודל של שלמה גרוניך. כן, קראתם נכון – אטליז מוציאים את Delicately Violent, אלבומון ההמשך לאלבום הבכורה הנהדר שלהם, והם מבשלים לנו הופעה מיוחדת לכבוד זה. הנה טעימה קטנה מה-EP – השיר Spliff להאזנה ולהורדה חופשית!

[audio:Eatliz-Spliff.mp3] להורדה לחצו כאן!

עכשיו אם כל זה לא שיכנע אתכם לשריין את יום רביעי לסעודה בשרית מטורפת במיוחד, אז זה קצת מוזר (היי, אפילו אני עשיתי את זה ואני בכלל צמחוני). אבל אולי זה ישכנע אתכם:

25-11-09

אטליז משיקים EP חדש בבארבי
ביום רביעי 25.11.09 ב-22:00
הם מארחים את שלמה גרוניך
ואתם יכולים לזכות ב-2 כרטיסים חינם!

אז איך זוכים?

שולחים לי מייל, רצוי עם שם מלא, ואפשר גם להשאיר כאן תגובה. ביום רביעי 25.11.09 מתישהו בשעות הצהריים* אני אשלח מייל עם חידה טיפשית לכל מי שביקש לקבל כרטיס. השניים הראשונים שיענו על החידה יקבלו כרטיס אחד כל אחד.

אטמי אוזניים

Promote Your Page Too

*חדש!

לבלוג יש דף בפייסבוק.

מי שיצטרף כחבר יקבל התראה מראש
על זמן משלוח החידה
, ואולי גם הערכה
של מידת הטיפשיות שלה.

בהצלחה לכולם!

תגיות:

...ובאותו עניין:

  • היי הקליפ, היי הקליפ - Watch more cool animation and creative cartoons at aniBoom והנה כמה מילים וציורים שנראה לי שיעניינו...
  • בין השורות 5.8.08 - לפני כשנה כתבתי ערך לויקיפדיה על "אטליז". הערך נמחק כעבור שבוע בטענה שמדובר בלהקת שוליים זניחה ולא מ...
  • סופר אנובה - אביב הגיע, פסח בא והלייבל אנובה חוגג שנה. הטיימינג מוצלח - בין אם מקימי הלייבל התכוונו ובין אם לאו, ...
  • הוראות הגהה - בתור בלוגר, אני כבר יודע - לכתוב זה עסק מסוכן. מילה אחת לא במקום, וכל הכוונות היפות שלך לא יעזרו לך....
  • סטקטו 10.6.08 - רזי בן עזר, סאונדמן מיתולוגי (וגם אח של שרון בן עזר, הלא היא פוליאנה פרנק), פתח בלוג בשם "הכל קשור"....יש כבר 12 תגובות, יא אללה:

גם לך יש מה להגיד? יופי.