החופש הגדול

המשטרה, הפאנקיסטים, והחופש שהיה ואיננוהאם משטרת ישראל נתברכה בחוש אירוניה?

אם זה לא היה כל כך עצוב, הייתי אומר שזה משעשע שהמשטרה באה לפזר את ערב הופעות הPאנק שהיה בליל שישי בחניון בן שמן הנטוש – הרי הערב אורגן בגלל סיפור דומה על שוטרים שמתנכלים לפעילים פאנקיסטים ואנרכיסטים. מארגני הערב רצו לגלות סולידריות עם עמיתיהם פעילי זכויות בעלי החיים באוסטריה, שנעצרו ללא סיבה של ממש, ולגייס למענם כספים. אומנם אצלנו אף אחד לא נעצר, אבל הערב הזה הזכיר שגם בארץ המצב רחוק מלהיות אידאלי.

הערה: יישור התמונה לצד שמאל נעשה מתוך סולידריות פוליטית.

תגיות: , , ,

...ובאותו עניין:

 • לא מאכזבים - בהמלצות של השבוע עשיתי טעות. עומר היה הראשון לתקן אותי: "איך יכול להיות שהמלצת השבוע היא הפיקוקס, כש...
 • מה אתה עושה סצינה?? - מידי פעם יוצא לי להתייחס בבלוג הזה למה שמכונה "הסצינה". אבל ביננו, זו לא סצינה, אלא חתיכת סרט. וכמו ...
 • סיכומחוצמזה - (בטח שמתם לב שהפוסט על פסטיבל "חוצמזה 2" שהתקיים שבוע שעבר התעכב קצת. חלקכם גם בוודאי קלט שב"תרבות ...
 • ימין ושמאל, רק רוק אנד רול - מרחבים. אדמה. שמיים. 3 עצים. מאות אוהלים. הרבה יותר מידי שוטרים. 2 במות. לפחות 2500 צעירים. יותר מ-4...יש כבר 2 תגובות, יא אללה:

 • 1
  פסטרנק says:

  זה בכל זאת משעשע.
  אני לא בקיא בזכויות בעלי חיים באוסטריה – וזה לא ממש אמור להפתיע שיש שם חוקים פאשיסטיים כאלה – אבל אם בארץ היה אוסרים למשל פעילים מרכזיים מאנונימוס לא הייתי מתפלא וקורא לזה "התנכלות סתם". בסופו של יום מדובר בחבורת פושעים ובדיוק לשם כך יש משטרה. מצד שני זו חבורת פושעים הרבה יותר סימפטית ומתכוונת לטוב מזו המנהלת את המדינה. למעשה לא מעט שוטרים הם גם פושעים (לכל הפחות רטרו-אקטיבית).
  עד כאן ניסיון כושל ליישור לימין…

 • 2

גם לך יש מה להגיד? יופי.