בין השורות 5.8.08

לפני כשנה כתבתי ערך לויקיפדיה על "אטליז". הערך נמחק כעבור שבוע בטענה שמדובר בלהקת שוליים זניחה ולא מוכרת, שטרם הוציאה אלבום, ושעל כן היא אינה ראויה להיכלל באנציקלופדיה.

ואילו היום, כשאני מתיישב לאסוף אייטמים ל"בין השורות" ומגלה שבעל כורחי יוצא לי ספיישל "אטליז" – קשה לי שלא להיזכר בזה ולחייך. מי ש"אטליז" לא מעניינים אותו, שיחכה למחר, אז אני אעלה את כל מה שלא נכנס לפה היום.

——————–

ב"סגנון" (nrg) יש כתבה מעניינת של הדר טורוביץ' על מהפכת הסטיילינג – לא רק אמני מיינסטרים משתמשים בסטייליסטים שאומרים להם מה ללבוש, אלא גם לא מעט מכוכבי סצינת האינדי. למשל "דפנה והעוגיות", תמר אייזנמן וגם, ניחשתם נכון, "אטליז". זה מסביר את התלבושת האחידה וההזויה שלהם בערב המחווה לאריס סאן באוזן השלישית.
עם או בלי סטייליסט, אני מסכים שלאמנים מופיעים צריכה להיות מודעות למראה שלהם ולמה שהוא משדר. אצלי ההכרה בזה התעוררה בעקבות הופעה של "הדוגמניות" בלבונטין. לאחר אותה הופעה כמה וכמה אנשים העירו על כך שאני לבשתי מכנס קצר וטי שירט בעוד ששאר חברי הלהקה לבשו ג'ינס ארוך וחולצה מכופתרת, ושזה גרם לי להיות לא מחובר ללהקה. זה מדהים עד כמה הדברים האלו משפיעים על המוזיקה.

——————–

הסטייל החדש של אטליז?אם כבר כבר "אטליז" וסטייל, תקלטו את הסטייל שלהם בתמונה הבאה, שצילמה מאיה יערי בהופעה האחרונה שלהם בברזילי. מה שיותר מצחיק מהתמונה זה התגובות של אנשי הלהקה אליה בפייסבוק [facebook].

——————–

ומאנובה מוסרים שהקליפ המרהיב ל-"Attractive" של "אטליז" מועמד בתחרות בינלאומית, שהפרס הראשון בה הוא חוזה הפצה דיגיטלי. הקליפ התברג בין ששת הפיינליסטים, וכולם מוזמנים להצביע. עכשיו. נו? תלחצו כבר על הלינק.

——————–

ועוד אייטם בשרני – ב"גלריה" של "הארץ" יש ראיון עם לי טריפון. אני חוזר: ראיון עם הסולנית של "אטליז" ביומון התרבות גבה המצח ביותר בארץ. אני מאוד מקווה שהחברים בויקיפדיה קוראים את זה ומתחילים לכתוב את הערך הרלוונטי בנושא, במקום לנסות ולחפש ערכים למחיקה. בראיון היא מדברת על האלבום השני של "אטליז", מכנה את גיא בן שיטרית מנהיג ההרכב בשם "מחלת נפש", מספרת על קריירת הסולו המפתיעה שהיא רוקמת לה לאיטה, וגם חושפת את עברה כדוגמנית. האמת, אני לא חושב שהפרט הזה בעברה מפתיע מישהו. 🙂

——————–

פרט נוסף שהיא משרבבת בדרך אגב בראיון: "אטליז" חתמו על חוזה הפצה בגרמניה. עוד פרטים בקרוב, אני מקווה. בינתיים דף המייספייס שלהם מספר שבאוקטובר בני העם הגרמני יפתחו את הבוקר עם נקניק מה-Fleischerladen, אבל יסגרו את הלילה עם מוזיקה מה"אטליז".

מחר – עוד אייטמים, בלי "אטליז". לא מבטיח, אבל אני אשתדל.

תגיות: , , ,

...ובאותו עניין:

  • בין השורות 24.8.08 - וואו, חוצמזה היה מדהים. פוסט מלא יותר בהמשך. גם ארטישוק היה מצויין, אבל מאחר ו"הדוגמניות" השתתפו באי...
  • ימין ושמאל, רק רוק אנד רול - מרחבים. אדמה. שמיים. 3 עצים. מאות אוהלים. הרבה יותר מידי שוטרים. 2 במות. לפחות 2500 צעירים. יותר מ-4...
  • בין השורות 7.8.08 - וואו. 36 שעות בלי אינטרנט. מחשבים ארורים. אני מקווה להספיק להעלות את ההמלצות לשבוע הקרוב בזמן. זה עש...
  • היי הקליפ, היי הקליפ - Watch more cool animation and creative cartoons at aniBoom והנה כמה מילים וציורים שנראה לי שיעניינו...
  • סטקטו 19.6.08 - העלנו למייספייס של "הדוגמניות" :מס: שני קטעים חדשים, שהוקלטו בלייב ברדיו לפני כחודש, כשהתארחנו ב"קול...יש כבר 2 תגובות, יא אללה:

גם לך יש מה להגיד? יופי.