3 להקות, 3 כרטיסים

כמה נחמד שיוצא לי לחלק לכם עוד ועוד כרטיסים. בשבועיים האחרונים נדמה לי שמידי 3-4 ימים עלתה פה הגרלה חדשה. ברור שזה טוב בשביל מי שמכיר ואוהב את הלהקות השונות, ומקבל הזדמנות לראות אותן בחינם. אבל לדעתי ההזדמנות האמיתית פה היא דווקא של מי שלא שמע על הלהקות שמגרילות כאן כרטיסים מימיו – מציעים לכם כרטיסים חינם, לא תקחו? במקרה הרע – תאבדו שעתיים מהחיים. במקרה הטוב – תכירו מוזיקה חדשה. תהמרו, אנשים, תהמרו. אני הולך כמעט מידי שבוע להופעות של אמנים שאני לא מכיר, ואין לכם מושג כמה זה כיף להיות מופתע ממשהו חדש.

כל ההקדמה הזו נועדה כדי לדחוף אתכם להשתתף בהגרלת הכרטיסים הנוכחית, של ערב משותף לשלושה הרכבים ששווה לכם לנסות להכיר: 

tmuna

[The Radicals]
 (D3 Radicalz לשעבר)
The Carsitters
ואורי קליאן
יופיעו בתמונה, , שונצינו 8
ביום ראשון 5.7.09 ב-22:00,
ואתם יכולים לזכות ב-3 כרטיסים חינם!

אז איך זוכים?

שולחים לי מייל, רצוי עם שם מלא, ואפשר גם להשאיר כאן תגובה. במוצ"ש 4.7.09 בשעות הערב אני אשלח מייל עם חידה קטנה לכל מי שביקש לקבל כרטיס. השלושה הראשונים שיענו על החידה יקבלו כרטיס אחד כל אחד. בכל אופן, גם מי שלא יזכה מוזמן לבוא, זה עולה 40 ש"ח. בהצלחה לכולם!

תגיות: , ,

...ובאותו עניין:

  • ירושלים בתל אביב - לפני כמה שבועות הייתי בירושלים וחיפשתי מקום נחמד לשבת בו. גילוי נאות: למרות שרוב החברים הכי טובים של...יש כבר 2 תגובות, יא אללה:

  • 1
    רועי says:

    אחלה על היוזמה, רק חבל ששום אחת מהלהקות לא מחדשת כ-ל-ו-ם מוזיקלית ! לא שהם לא טובים או משהו… פשוט מרגיש שהיינו שם כבר…. ב-א-ס-ה!

  • 2

    אני רוצה כרטיסים…

גם לך יש מה להגיד? יופי.