כרטיסים חינם לקיצו

אני אכתוב את זה בקצרה ובפשטות: Kitzu היא אחת הלהקות הכי טובות בארץ. אני אכתוב עוד משהו בקצרה ובפשטות: לקיצו יש פוטנציאל להיות אחת הלהקות הכי טובות גם בחו"ל. הסאונד שלהם זה משהו שלא נתקלים בו כל יום. סולנית אימתנית, גיטרה רדיוהדית נפלאה, בס-תופים מהודקים ומדוייקים, ואלקטרוניקה עדינה בדיוק במינון הנכון.

וכנראה שאני לא היחיד שחושב כך, כי בפסטיבל אינדינגב האחרון הם חילקו את הסמפלר החדש שלהם, שבגבו הופיע לוגו קטן ומשמח: אנובה. ואם אנשי אנובה – הלייבל שלקח תחת חסותו את אטליז והחל להפוך אותם לשם עם פוטנציאל בינ"ל – אם הם שמו על Kitzu ז'יטונים, כנראה שהם יודעים מה הם עושים.

אוקצור (אני משתמש במילה הזו כדי להימנע מהמילה "בקיצור", היא מבלבלת מידי בהקשר של הפוסט הזה… 🙂 ), אם לא השגתם סמפלר, אתם עדיין מוזמנים להוריד אותו בחינם מהאתר של הלהקה, וגם אם יש לכם את הסמפלר, באתר שלהם מתחבא שיר בונוס נוסף להורדה חופשית שכדאי לכם לשמוע. ככה, כשתגיעו להופעה שלהם השבוע, יהיה לכם הרבה יותר כיף.

flyer_side_3

Kitzu מופיעים בלבונטין 7
יחד עם אורי אלבוחר
ביום שלישי 3.11.09 ב-22:30,
ואתם יכולים לזכות ב-2 כרטיסים חינם
פלוס 2 הנחות לחברים שלכם!

אז איך זוכים?

שולחים לי מייל, רצוי עם שם מלא, ואפשר גם להשאיר כאן תגובה. ביום שני 2.11.09 מתישהו בשעות הערב* אני אשלח מייל עם חידה טיפשית לכל מי שביקש לקבל כרטיס. השניים הראשונים שיענו על החידה יקבלו כרטיס + כרטיס מוזל כל אחד (30 ש"ח במקום 40). בכל אופן, גם מי שלא יזכה יוכל להנות מההופעה תמורת 40 ש"ח בלבד.

אטמי אוזניים Promote Your Page Too

*חדש!

לבלוג יש דף בפייסבוק.

מי שיצטרף כחבר יקבל התראה מראש על זמן משלוח החידה, ואולי גם הערכה של מידת הטיפשיות שלה.

בהצלחה לכולם!

תגיות: ,

...ובאותו עניין:

 • ימין ושמאל, רק רוק אנד רול - מרחבים. אדמה. שמיים. 3 עצים. מאות אוהלים. הרבה יותר מידי שוטרים. 2 במות. לפחות 2500 צעירים. יותר מ-4...
 • הטמפרטורה בה נמס הלב - הופעה של [קיצו] תמיד מבטיחה למאזין להיסחף בים של מוזיקה מצויינת ומיוחדת (את הסמפלר החינמי שלהם כבר ה...
 • סופר אנובה - אביב הגיע, פסח בא והלייבל אנובה חוגג שנה. הטיימינג מוצלח - בין אם מקימי הלייבל התכוונו ובין אם לאו, ...
 • קרן נולדה בשדה - סתם קוריוז משעשע: סינגל הבכורה מהאלבום החדש של קרן פלס יצא היום בליווי תמונת פרומו שנראתה לי טיפה מו...
 • סטקטו 10.6.08 - רזי בן עזר, סאונדמן מיתולוגי (וגם אח של שרון בן עזר, הלא היא פוליאנה פרנק), פתח בלוג בשם "הכל קשור"....יש כבר 5 תגובות, יא אללה:

 • 1
  zikit says:

  מאז אינדינגב אני מחכה שהם יופיעו….

 • 2
  רוני כהן says:

  אוקצור אני בפנים 🙂

  והם באמת היו טובים באינדי..

 • 3
  שלי אלעזר says:

  לא הייתי באינדינגב 🙁
  אבל שמעתי דברים טובים, ובא לי לראות בעצמי

 • 4
  יותם says:

  פספסתי באינדי, ודווקא אורי עושה רושם של בחור פנאן :/
  גם אני בעסק!

 • 5
  לזרבוי says:

  והזוכים הם: אורי ורוני.
  כיף לראות שיש הרבה ביקוש להופעות מעולות.

גם לך יש מה להגיד? יופי.