דרוש: עוזר-בלוגר

בשבועות הקרובות הבלוג עומד, כנראה, לעבור לאש קטנה. גם בימים שבשגרה הזמן נוזל לי מבין האצבעות, בין הנסיונות לנהל חיים, לעבוד ולנגן, אבל ספציפית בשבועות הקרובים יש לי פרויקטים מוזיקליים גדולים במיוחד: הקאמבק של גיליאם במופע המחווה לפרנק זאפה, וההשתתפות של הדוגמניות בפסטיבל "פולקל'ה 5". כך שבלית ברירה הבלוג ירד קצת בסידרי העדיפויות בזמן הקרוב.

וזו הזדמנות מצויינת להעלות נושא שאני חושב עליו כבר הרבה זמן: אני צריך את עזרתכם.

פעם, כשהייתי צעיר ותמים, חשבתי שלפתוח בלוג זה עניין פשוט: כשיש משהו להגיד, כותבים פוסט, וזהו. קבצי העזרה של מערכת הבלוגים "וורדפרס" לא מזכירה בשום מקום לוחות הופעות, קומיוניקטים, כתיבת המלצות, איסוף חדשות ושאר הדברים שדורשים תחזוקה שוטפת, ויתור על שעות שינה או חמור מזה, ויתור על זמן שתיית בירה עם חברים. או בקיצור: אני נהנה לכתוב פה, אבל התחזוקה השוטפת הורגת אותי. ועל כן אני זקוק למתנדב מהקהל.

חובבי מוזיקה יקרים ומגניבים שחנפנות לא עושה עליהם רושם כלל, מישהו מכם רוצה לעזור? זה מה שאני מחפש:

 • מישהו שיעבור על קומיוניקטים ולוחות הופעות מידי שבוע כדי לדלות מתוכם את ההופעות הרלוונטיות לבלוג וקוראיו ויעדכן את לוח ההופעות של הבלוג אודותיהן.
 • מישהו שיעזור לאסוף אייטמים ולינקים לעדכוני "בין השורות".
 • בהמשך – מישהו שאולי גם יכתוב את פוסט ההמלצות השבועי ואת "בין השורות" מידי פעם.
 • והכי חשוב – מישהו שמעורה בסצינה, שמכיר ואוהב הרבה מוזיקה, שיודע לזהות משהו מעניין כשהוא עובר לו מתחת לאף, ורצוי גם מישהו שפחות או יותר מסונכרן עם הטעם שלי, כפי שהוא מתבטא כאן בבלוג. וכמובן שיכולת התבטאות בכתב היא פלוס רציני.

מה מרוויחים מזה? את תודתי האינסופית, תרומת לקהילת המוזיקה וחובביה, וגם הזמנות להופעות מידי פעם, אם יהיו, ובירה על חשבוני פה ושם (הטבה שניתן להמיר גם במשקה קל יותר, או כבד יותר, לפי בחירה).

אפשר לפקסס לי קורות חיים בצירוף 2 המלצות בחתימת נוטריון, אבל אני אסתפק גם באימייל שאומר "אני בעניין! איפה מתחילים?".

תודה.

תגיות: ,

...ובאותו עניין:

 • שלום, אני נוסעת - שלום, הגעתם לבלוג אטמי אוזניים. אני נמצא בחופשה בחו"ל. בבקשה תשאירו את טוקבקכם לאחר הקליפ. כבר שלוש ...
 • אוזניים אטומות לרווחה - לפני שלוש שנים ניגשתי לסדר קצת את התיקיות שהצטברו לי על המחשב, וחשכו אוזניי: גיליתי שהצטברו בהן יותר...
 • כבר עברה חצי שנה?! - לפני חצי שנה בדיוק שלחתי לדורון ואליאב, חבריי ללהקת "הדוגמניות", אימייל שנפתח במילים: "עלה לי רעיון ...
 • סטקטו 27.5.08 - (והנה עוד השקה של פינה קבועה חדשה בבלוג: סטקטו - גיבוב הערות קצרות שלא מצדיקות פוסט משלהן) העיר הזאת...
 • על מה הביקורת? - לפני שבוע נתקלתי בחבר, מוזיקאי מוכר מקו התפר שבין האינדי למיינסטרים, שגילה בדיוק שאני כותב גם ב"תרבו...יש כבר 7 תגובות, יא אללה:

 • 1
  יעל says:

  כן, לא קל לתחזק בלוג. אני בונה על הרגע בו יומצא מכשיר שמקליד בשבילך את המחשבות כשאתה נתקף השראה לחצי פוסט מבטיח בדיוק בשלוש בבוקר, כשאתה מתחת לשמיכת פוך בלילה קר ועומד לאבד את ההכרה מרוב עייפות בכל רגע.

 • 2
  יובל says:

  על פי הסעיפים זה נשמע כאילו אתה הולך להעביר את השרביט. O_O

 • 3
  לזרבוי says:

  חס וחלילה. ממש לא.
  אני רק מנסה להוריד חלק מהעומס.

  או אם לנסח את זה באופן שלילי: או שאני אמצא מישהו שיעזור לי, או שתדירות העדכונים בבלוג תרד וההמלצות השבועיות לא תמיד יפורסמו. מה לעשות, יש זמנים בהם הבלוג נעשה תובעני מידי.

 • 4
  אחיתופל says:

  זה יהיה רעיון מצויין אם בן אדם אחד יקח על עצמו את ההמלצות אבל יעשה מזה "אירועי השבוע" שכוללים את כל הדברים שיש ולא רק המלצות…
  אולי זה יוכל להיות עמוד בבלוג וההמלצות ישארו בעמוד הראשי כמו עכשיו.

  בגלל שניימן טס והכל אין עכשיו דבר כזה…

  תחשוב על זה… בהצלחה

 • 5

  הייתי בשיאו של כתיבת מייל מרגש עד שקראתי שוב את הסעיף האחרון – "מכיר ואוהב הרבה מוזיקה" ונלחצתי. אי אפשר להסתפק ב"אוהב מוזיקה, הרבה"? בכל מקרה, אם תחפש בעתיד הקרוב עוזר-עוזר בלוגר, או-אז אהיה לגמרי בעניין. ולא לחוצה בכלל.

  או אם אף אחד אחר לא הגיב. למרות שמסופקתני. 🙂

 • 6
  שליט(כינוי) says:

  לא הייתי רוצה להחליף אותך אבל רוצה להמליץ על
  הרכב ישראלי שעושה שרק מתחיל להתרומם ומאוד
  עושה לי את זה. השם הוא אינגה דינגו inga dingo
  אני מקווה לעזור להם להפיק הופעה המרכז הארץ.
  http://www.myspace.com/ingadingo
  אילן(שליט)

 • 7
  לזרבוי says:

  שליט, לא ממש הבנתי מה גרם לך להעיר פוסט בן חצי שנה, או מה הקשר בינו לבין מה שכתבת, אבל בכל מקרה, על אינגה דינגו המעולים כבר נכתב כאן לא פעם ולא פעמיים.
  תודה בכל אופן.

גם לך יש מה להגיד? יופי.