בין השורות 16.7.08

זוכרים שפעם היה פה משהו שקראו לו "סטקטו"? אז זהו, שאף פעם לא באמת אהבתי את השם הזה. בואו ננסה שם חדש. ברוכים הבאים ל"בין השורות".
(ותודה לארז על השם)
(במחשבה שניה, תודה לשם על ארז)

———————————

זוכרים את ההמלצות להופעות של השבוע? אז תשכחו מהן, ובמקומן תכניסו את המידע הבא לראש: ביום שישי הזה בקומפורט 13 יש ערב טראש \ קאונטרי \ ביליז, או בשפת המארגנים: "ערב בטעם גרוע ממש!". צפויה הופעה של להקת הקאונטרי-Pאנק "Endof" [myspace] שאני מחבב פלוס, ועוד הפתעות. אני ארחיב בפוסט ההמלצות של שישי המתקרב, אבל אתם כבר מתבקשים לשריין את התאריך.

———————————

יהונתן שלמה ואורחותזוכרים שהמלצתי על ההופעה של יהונתן שלמה [myspace] שהייתה היום בקארסון? אני עייף ועמוס מכדי לכתוב ביקורת מלאה, אז רק אציין שהיה מלא בהופעות אורח מפתיעות, שהיה מלא במוזיקה מצויינת, ושהיה מלא, נקודה. וגם שהקול של יהונתן הוא אחד הדברים המיוחדים בארץ. אפילו הלסביות שלידי רצו לעשות לו ילד. אל תפספסו את ההופעה הבאה שלו (מחר בירושלים, בשושן 4. כשיהיו הופעות בתל אביב תאמינו לי שאני אודיע).

———————————

זוכרים את הסקופ הראשון של הבלוג, על פתיחת מועדון ההופעות של "האוזן השלישית"? אז עכשיו זה רשמי. עפ"י אנשי האוזן, המועדון ישים דגש על "תכנים אלטרנטיביים בתחומי הרוק, הג'אז והמוזיקה האתנית". או בעברית – נפתחה חזית חדשה מול לבונטין 7. מדובר באולם קטן יותר מלבונטין (עד 100 איש, 60 איש בהופעות ישיבה), אבל באוזן מבטיחים לבדל אותו באמצעות בר שיפעל מהשעה 17:00 אל תוך הלילה, ובאמצעות הקרנת סרטים באולמות הקטנים הסמוכים לבר. נשמע מבטיח. הפתיחה הרשמית ב-28 לאוגוסט, ואני אשתדל להביא רשמים קצת לפני כן.

———————————

זוכרים שדני הדר [myspace], מהיוצרים המקומיים האהובים עלי, הוציא אלבום חדש לא מכבר? אז עכשיו הוא מוציא לאינטרנט גם אוסף למתחילים. מומלץ זה אנדרסטייטמנט.

———————————

זוכרים שפית/קית [myspace] הוא הלייבל של דני, וגם הלייבל היחיד בארץ שמוכיח פעם אחר פעם שגם מ-Low אפשר להגיע ל-High? אז הפעם הוא עושה את זה באמצעות קליפ Low-Fi לשיר "זה בסדר" של אלעד זאב [myspace]. ביים אלעד אסולין, ידיד הבלוג. זה הרבה יותר מבסדר אם תשאלו אותי (לכל המעוניין – אלעד יופיע בצוזאמן ביום ראשון).

———————————

זוכיםר את פית/קית מהאייטם הקודם? מסתבר שהם מחפשים רואה חשבון. אם אתם רואים ומתחשבנים, או מכירים אנשים כאלה שמוכנים לעזור תמורת קארמה טובה ודיסקים טובים לא פחות, הציעו את שירותיכם ל-pitkitrecords@gmail.com.

תגיות: , , , , , ,

...ובאותו עניין:

  • בין השורות 21.07.08 - ערב הטראש עליו המלצתי היה מאוד נחמד. לפני ההופעה של "Endof" :מס:, הוקרן ראיון הזוי משהו של יאיר לפיד...
  • הדוגמניות מקליטות – חלק א' - בשבוע שעבר להקת "הדוגמניות" :מס: שבה אני מנגן בס נכנסה סוף סוף לאולפן. שנים של חזרות התנקזו ליומיים ...
  • בין השורות 7.8.08 - וואו. 36 שעות בלי אינטרנט. מחשבים ארורים. אני מקווה להספיק להעלות את ההמלצות לשבוע הקרוב בזמן. זה עש...
  • סטקטו 26.6.08 - צפוף באוזן: אני לא מוצא לינק שמאשש את זה, אז תצטרכו להאמין לי: "האוזן השלישית" סוגרים את אולמות ההקר...
  • דב חנין בחוג צימר - כשאנשים הולכים לצימר, הדבר האחרון שהם מצפים לפגוש בו זה דב. וזה נכון בין אם מדברים על צימר מפנק ליד...גם לך יש מה להגיד? יופי.