מוזיקאים למען דב

הבחירות לרשויות המקומיות פה עוד 10 ימים בדיוק (ב-11.11.08), וזה אולי הפוסט הלפני אחרון על מערכת הבחירות לעיריית תל אביב לזמן הקרוב (האחרון יהיה אחרי הבחירות, ואז אני מבטיח 5 שנים של שקט. אולי).

ראיתם כבר את הקמפיין ההתנדבותי היפה שחלק מאמני ישראל יצרו לקידום בחירתו של דב חנין לראשות העירייה? אם לא, קפצו לאתר שלו, או צפו כאן:

רשימת "עיר לכולנו"האתר הלא רשמי של דב חניןאיך בוחרים? ]

(את הקטע יזמה ריקי בליך וביים יונתן גורפינקל, בין השאר הבמאי של "ארץ נהדרת". ואת המקור האמריקאי, המוצלח יותר יש להודות, כבר ראיתם?)

פייר? אני מה זה מאוכזב. מבין כל המוזיקאים התל אביביים, רק רונה קינן, דן תורן ודנה עדיני התגייסו לקמפיין?

לא משנה. עזבו את המוזיקאים הגדולים. יש לא מעט מוזיקאים עצמאיים וקטנים שקוראים את הבלוג הזה, וגם להם יש קהל, וגם הם יכולים להשפיע (ואם אתם מכירים מוזיקאים שלא קוראים פה – שלחו להם לינק לפוסט הזה). יש לא מעט מהם שעדיין תקועים באדישות שלהם, ולא מבינים עד כמה בחירה בחנין וב"עיר לכולנו" משפיעה על המוזיקה שלהם. ויש גם לא מעט מהם שדווקא כן תומכים בחנין, אבל לא משתמשים בכוח שלהם כדי להעביר את זה הלאה. לאלה ולאלה אני קורא – תתחילו בקמפיין משלכם.

יש לכם הופעה השבוע? הנה מה שאתם צריכים לעשות:

 1. לבשו את חולצות ה-"I DOV TA" שלכם (להשיג כאן).
 2. תשאלו מי תל אביבי בקהל.
 3. תזכירו להם את תאריך הבחירות (11.11.08).
 4. תשאלו אותם למי הם מצביעים.
 5. ספרו להם במילה או שתיים שרון חולדאי רוצה עיר למבוגרים ועשירים, ודב חנין רוצה גם צעירים ואמנים. שרון חולדאי סגר את הריף ראף, ושדב חנין עשה חוג בית בצימר. שהבחירות האלה משפיעות על החיים של כולנו באינספור תחומים כמו דיור, תחבורה, אקולוגיה ותרבות, ושאנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו להיות שאננים או ציניים או אדישים כלפי זה. ושיש רק מועמד אחד שבאמת חושב עלינו.

יש לכם כוח. להשתמש בו זו לא בושה. לא להשתמש בו זה פשע.

תגיות: , , , , , , ,

...ובאותו עניין:

 • ערב דב - ראיתי הרבה הופעות בחצי השנה בה הבלוג הזה קיים, אבל ההופעה של דב חנין ולהקת "עיר לכולנו" הייתה מהמרגש...
 • דב חנין בחוג צימר - כשאנשים הולכים לצימר, הדבר האחרון שהם מצפים לפגוש בו זה דב. וזה נכון בין אם מדברים על צימר מפנק ליד...
 • כן דובים (לראשות העיר) - ל"לא דובים" :מס: יש היום (רביעי) הופעה חגיגית בלבונטין, אבל למרות הכותרת, הפוסט הזה דווקא לא קשור אל...
 • בין השורות 9.10.08 - יום כיפור עבר, אבל לרון חולדאי כבר יש על מה להתנצל בשנה הבאה: פאב הריף ראף שאירח הופעות חיות מידי יו...
 • בין השורות 20.10.08 - יש ליינאפ לפסטיבל "אינדינגב", הבלום בר נסגר בגלל התנכלויות העירייה, חדשות ראשונות על פסטיבל "פולקל'ה...יש כבר 3 תגובות, יא אללה:

 • 1
  hagitool says:

  ארוך מידי האמריקאי הזה, וחוצמזה גם שם אין כמעט מוזיקאים להם אין את יציאת הדב!
  דבר עם גורפינקל, אולי אפשר לעשות כזה נגד ג'קי…

 • 2
  דקסטר בוכניק says:

  בואו ונוסיף פרט קטן למען ידידינו המבולבלים שאינם יודעים היכן הם אמורים להצביע:

  כל שעליכם לעשות הוא לשלוח סמס של מספר הזהות שלכם (ת.ז.) למספר 0529991854
  ומיד תקבלו בחזרה סמס ובו כתובת הקלפי שלכם.

 • 3

גם לך יש מה להגיד? יופי.