המלצות לשבוע הקרוב 31.5.08

בגלל כל אירועי השבוע האחרון לא ממש התפניתי לבלוג וללוח ההופעות שלו, וגם עכשיו אני קצת מתקשה להתעדכן. מזל שנראה שיש שבוע רגוע יחסית.

לגמרי פספסתי את פסטיבל "פיצוץ בקיבוץ" שסוגר היום את יומו השני והאחרון. יוזמה ברוכה: קיבצו את מיטב להקות הPאנק והנויז בסצינה המקומית לסופ"ש בקיבוץ ליד בית שמש. בין המשתתפים: M.E.S.S, Trivial Cuts, Achzavoth, TV Buddhas, !Action!Attention!, Zaka ועוד (יש גם להקות עם שמות בעברית, סתם השמטתי). אני מקווה בפעם הבאה שבפעם (בתקווה ותהיה כזו) אני אתפוס את זה בזמן.

ביום רביעי ה-4.6.08 "ננוצ'קה" [myspace], להקה של ישראלים שפועלת בניו יורק, חוזרת לנגב חומוס ולהופיע בלבונטין 7. הם יבואו משודרגים בקלידן יובל סמו (לא זה מ"ארץ נהדרת"), שחוץ מהיותו חבר יקר הוא גם סוג של גלגול של יוני רכטר.

ביום חמישי ה-5.6.08 "לא דובים" [myspace] יעשו את מה שהם עושים כל כך טוב, ובחינם – בבלום בר. אולי יהיה ניתן להשיג שם את ה-EP המצוין שהם הוציאו לאחרונה? (אגב, הירושלמים שבין הקוראים יוכלו להנות מהם גם במסגרת אירועי יום הסטודנט [facebook], ביום שני).

ביום שישי ה-6.6.08 יש לי דילמה אמיתית: אמן הפולק המקסים עומר לשם [myspace], אותו הכרתי בנסיבות הזויות בחדר עריכה בבני ברק לפני 9 שנים, חוגג את הוצאת אלבום הבכורה שלו ב"תמונע". אבל באותו זמן, חברי "פיסוק רחב" [myspace] הגונגיים, אשר את הקלידן שלהם הכרתי בחדר עריכה בתל אביב לפני שנה, עורכים בלבונטין 7 הופעה ראשונה מאז הוחתמו בלייבל "צדיק" של ג'ון זורן. לאן ללכת? נראה לי שאני אתן לוותק לנצח במקרה הזה.

תגיות: , , , ,

...ובאותו עניין:

  • המלצות 20.6.08 - איזה יום שישי סידרו לנו. ברגעים אלו מתקיימות ההופעות של"Cheap Karaoke Club", "לא דובים", "חזירי בר" ...
  • המלצות לשבוע הקרוב 22.5.08 - (השקה של פינה קבועה בבלוג? יתכן בהחלט) שבוע שמרכז הרבה הופעות מעניינות מתחיל היום. תעיפו מבט ברשימת ...
  • המלצות לשבוע הקרוב 7.6.08 - השבוע יש הכל מהכל: קצת סטודנטים בתחילת הדרך, קצת אינדי, קצת חו"ל, קצת כוכבי עבר ואפילו קצת מיינסטרים...
  • סטקטו 15.6.08 - מועדון הסבליים (סלמה 53) החל להנפיק כרטיס חבר לכל המעוניין. תמורת 10 ש"ח בלבד (!) הכרטיס מקנה הנחות ...
  • בין השורות 14.10.09 - התנצלות ההיפך מהתנצלות + סיפור עדכונים אחרונים מאינדינגב בקרוב באטמי אוזניים - לייב בלוגינג מפסטיבל...גם לך יש מה להגיד? יופי.