ירושלים בתל אביב

לפני כמה שבועות הייתי בירושלים וחיפשתי מקום נחמד לשבת בו. גילוי נאות: למרות שרוב החברים הכי טובים שלי הם ירושלמים, ולמרות שיוצא לי להיות בירושלים לא מעט, אני לא סובל את העיר הזאת. הדבר היחידי שמתחרה בסלידה שלי מעיר הקודש היא הסלידה שהחברים הירושלמים שלי חשים כלפי תל אביב. לאחר כמה דקות של חיפוש לבסוף הגענו למקום בעל שם שקנה אותי מיד: "תל אביב". מי היה מאמין, תל אביב בירושלים! מאז אני מנסה לחשוב על מובלעת ירושלמית בתל אביב, שהחברים הירושלמים שלי יוכלו להרגיש בה בבית. יש כמובן את התשובות המובנות מאליהן, כמו הריף ראף (שבתכל'ס אין תל אביבי ממנו) או הפרוזדור (כנ"ל), אבל שבוע הבא, לרגע אחד, תהיה כאן אופציה נוספת: האוזןבר!

ביום שני הבא האוזןבר יהפוך להיות מועדון ירושלמי, עם מוזיקה ירושלמית למהדרין, ואתם מוזמנים לבוא ולבדוק איך זה נשמע, ובחינם:

radicalz

ערב ירושלמי באוזןבר, עם
The Radicals ואורי דרור
ביום שני 3.8.09 ב-20:30

ואתם יכולים לזכות ב-2 כרטיסים חינם!

אז איך זוכים?

שולחים לי מייל, רצוי עם שם מלא, ואפשר גם להשאיר כאן תגובה. ביום ראשון 2.8.09 מתישהו בשעות הערב אני אשלח מייל עם חידה טיפשית לכל מי שביקש לקבל כרטיס. השניים הראשונים שיענו על החידה יקבלו כרטיס אחד כל אחד. גם מי שלא יזכה יוכל להכיר את הירושלמים תמורת 30 ש"ח בלבד.

בהצלחה לכולם!

תגיות: , ,

...ובאותו עניין:

  • 3 להקות, 3 כרטיסים - כמה נחמד שיוצא לי לחלק לכם עוד ועוד כרטיסים. בשבועיים האחרונים נדמה לי שמידי 3-4 ימים עלתה פה הגרלה ...
  • כרטיסים חינם לערב אוגנדה בתל אביב - עוד כמה שעות אני נוסע להופיע באוגנדה. לא זו שבאפריקה, אלא זו שממוקמת במקום נחשל עוד יותר - ירושלים. ...
  • שוליים לַך ירושלים - היום נפתח בירושלים פסטיבל Defrost שחוגג את הרנסנס האמנותי בעיר, רק לפני חודש התקיימה בתל אביב מחווה ...גם לך יש מה להגיד? יופי.